Back to Question Center
0

Studie zjistila, že pouze 35% produktů Google je uzavřeno v celém Google Semalt

1 answers:

Study Finds Only 35% Of Google Products Have Closed Throughout Google’s Semalt

Po analýze shromážděných údajů o 350 produktech Google pro identifikaci prediktivních proměnných se zdá, že 35 procent, které byly uzavřeny, má čtyři podobné vlastnosti: nebyly součástí akvizice, nevytvářely výnosy, neměly vztah k sociální sítě, a oni začali brzy v historii Google. Samozřejmě existují výjimky. Síť Google Affiliate Network byla výsledkem akvizice služby DoubleClick společností Google a vygenerovaných výnosů, ale samozřejmě nedostatečných výnosů, protože společnost Google plánuje uzavřít affiliate síť v červenci - hospedagem de site gratis.

Studie nabízí seznam výrobků, u nichž hrozí uzavření, a také seznam výrobků, které pravděpodobně nebudou uzavřeny. Neoficiální průvodci, Cloud Messaging a Correlate all se stávají rizikovým seznamem, zatímco deset nejlepších produktů, které se nejčastěji drží, patří vyhledávání, překlady, AdWords, Picasa, Skupiny, Vyhledávání obrázků, Zprávy, Knihy, Panel nástrojů a AdSense.

Predicting Google Closures gwern.net

V souvislosti s rychlým nárůstem produktů, které byly uzavřeny v roce 2011, tvrdí studie, že Steve Jobs ovlivnil Google Larry Page, aby zúročil zaměření společnosti Google. Na podporu tohoto tvrzení studie zaznamenala výměnu mezi úkolem a stránkou, která byla získána z biografie společnosti Walter Isaacson Steve Jobs , kde Jobs doporučuje, aby se Page zaměřila na více než pět produktů, spolu s následným příspěvkem z Google+ profilu Larry Page v červenci 2011 uvedl: "Větší pozornost je pro mne dalším čtvrtým tématem - více dřeva za méně šipek."

(Obrazový obrázek: Gwern.net)O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018