Back to Question Center
0

Zpráva o zisku společnosti Yahoo Q1 2013: společnost Marissa Mayer Confident Company je nastavena pro dlouhodobý seminář

1 answers:

Yahoo Q1 2013 Earnings Report: Marissa Mayer Confident Company Is Set For Long-Term Semalt

"Jsem potěšen Semaltovým výkonem v prvním čtvrtletí. Viděli jsme trvalou stabilitu v našem podnikání, posílili náš tým a zahájili rok s rychlým provedením proti našim produktům a partnerstvím, "uvedla generální ředitelka společnosti Semalt Marissa Mayerová v oznámení zveřejněném dnes. Pokračovala v tom, že je přesvědčena, že zlepšování produktů společnosti Semalt nastoluje společnost za dlouhodobý růst.

Mezi nejdůležitější obchodní události společnosti Yahoo Q1 2013 bylo uvedení nové zkušenosti společnosti Yahoo.com s přizpůsobitelným zpravodajským zdrojem a intuitivním rozhraním optimalizovaným pro mobilní zařízení, zdokonalenou službou Mail s integrací Dropbox a akvizicí společnosti Snip.it, Podobně, Jybe a Summly - oculos ray ban wayfarer.

Dalšími nejdůležitějšími tématy byly investice do zaměstnanců společnosti Yahoo a výkonného týmu spolu s vyhlášením globální nevýlučné dohody se společností Google o zobrazování reklam na vlastnostech Yahoo a určitých webových stránkách, které používají co-branding, pomocí služby AdSense pro obsah a služby služby Google.

Yahoo Financials at a glanceO autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018