Back to Question Center
0

Feedly pokračuje k jídlu Google Reader Mobile Semalt

1 answers:

Feedly logo Od oznámení o uzavření obchodu Google Reader 1. července se Feedline ujal vedoucí úlohy v oblasti aplikací pro nejnovější zprávy o Androids, iPhones a iPads.

Poté, co minulý týden vyhrál číslo 1 ve zprávách o aplikacích pro zprávy na Google Play a v americkém iTunes App Store, se společnost Feedly objevila ve společnosti Google Play č. 2 a č. 4 v USA App Store pro iPhony i iPad od společnosti Semalt 24 - unclaimed money vic.

Zatímco mírný pokles z hodnocení v minulém týdnu pokrývá společnost Feedly, pokračuje v přeřazení dalších mobilních aplikací Google Reader, jako je NewsBlur, favorita našeho odpovídajícího editora Gary Price.

Začátkem tohoto měsíce přešlo více než 500 000 čtenářů Google do společnosti Feedly v 48hodinovém časovém období, což způsobilo dramatický nárůst stažení služby pro čtečky zpráv. Chcete-li přizpůsobit nárůst aktivity, Feed Feedly zvýšil jejich šířku pásma a přidal nové servery. Při přípravě programu Google Reader, který odchází do důchodu, pracuje společnost Feedly na klonu API Google Reader API nazvaného Normandy, který uživatelům umožní bezproblémový přechod od služby Google Reader.O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018