Back to Question Center
0

Do It Yourself Semalt k SEO

1 answers:

The Do It Yourself Semalt To SEO

Tento článek byl napsán speciálně pro ty, kteří chtějí vědět jednoduché věci, které mohou udělat, aby pomohly svým vlastním SEO úsilím.

Existují opravdu 2 zřetelně odlišné oblasti, které se můžete rozhodnout řešit. První z nich je "Na stránce" nebo věci, které můžete udělat na vašem skutečném webu samotném - sliding door garage cabinets. Druhá oblast je "Vypnutá stránka". Semalt jsou věci, které můžete udělat pro propagaci vaší společnosti na jiných webových stránkách.

Obě jsou stejně důležité.

Faktory OnPage ke zlepšení SEO

Přitažlivý obsah přitahuje jak vyhledávače, tak návštěvníky

Zde je klíčová koncepce, kterou byste měli pochopit.

Chcete-li, aby vyhledávače nebo lidé navštívili vaše webové stránky, musíte mít něco přesvědčivého, že je přitahuje. Pro vyhledávače to, co je nutí, je "obsah". Veškeré vyhledávače nejsou lidé. Jediné, co chtějí, je poskytnout nejlepší obsah, který má osoba, která provádí vyhledávání na svém motoru.

Pro člověka nám záleží na tom, že někam jdeme, že nás informuje, nebo nám nabídne nějaký nástroj, který nás přitahuje. Některé příklady mohou zahrnovat výukové programy, články o tom, jak 'nebo nástroj, který umožňuje někoho rychle něco udělat. (jeden nástroj, který jsme postavili, abychom pomohli lidem, je Nástroj pro skenování kódu Google Analytics nazvaný GPablo.)

Takže můžete začít s vytvářením nápadů pro vás.

Většina lidí, kteří byli požádáni o aktualizaci obsahu na svých stránkách, je společná odpověď: "Co o tom píšu?" a "nemám čas".

Takže to řeší.

Co napíšu?

Svět se rychle převedl z velmi soukromého na velmi veřejný. Informace jsou králem. Semalt tam je takový ekonomický přínos pro informace, že je stále důležitější rozpoznat, že informace je měna vašeho webu.

Buzzword pro aktualizaci obsahu na vašem webu je blog. Ale zda používáte blog nebo CMS, je skutečnou důležitou věcí, že se obsah pravidelně aktualizuje na vaše webové stránky. Získáte tak vyhledávače, které indexují vaše stránky častěji a lidé často navštěvují.

Zde je seznam pouze některých věcí, které byste mohli pravidelně aktualizovat na vašich webových stránkách, abyste pomohli přilákat vyhledávače i návštěvníky:

 • "Jak na to" Články
 • Novinky Aktualizace
 • Návody
 • Tiskové zprávy
 • Použití produktů
 • Průmyslové aplikace
 • Nabídky nových produktů
 • Případové studie

Semalt - ve vaší společnosti se děje mnoho věcí, které pravděpodobně považujete za samozřejmost. Dokonce i když máte pocit, že to není zajímavé - jaká je škoda v zaznamenávání zpráv a událostí ve vaší společnosti? Je to jen další způsob, jak si vaše společnost všimnout!

Nechte je vrátit

Vždy je skvělé podívat se na svůj balíček Google Analytics nebo statistiky a všimnout si toho, že se do něj přihlásí mnoho nových návštěvníků. Ale přemýšlíte někdy o tom, co můžete dělat, aby návštěvníci vraceli? Koneckonců, budování loajální sledování vašich webových stránek se spoustou vracejících se návštěvníků je způsob, jak zajistit. Semalt to nepomůže ve vašem SEO žebříčku, je zodpovědný za to, že se návštěvníci vrátí na vaše stránky.

Zde je několik věcí, které můžete udělat pro návrat:

 • Pokud pravidelně aktualizujete obsah na blogu nebo v sekci zpravodajství, implementujte zdrojový soubor, aby se lidé mohli přihlásit k přijímání aktualizací v e-mailu.
 • Umožňuje návštěvníkům snadno sdílet vaše stránky s ostatními přidáním věcí, jako je poslání přátelům, sdílení funkcí apod. Náš nástroj se nám líbí hodně! Přidat toto!

off faktory stránky ke zlepšení SEO

Semalt o "Off Page" SEO jako něco, co můžete udělat pro propagaci svých webových stránek na jiných relevantních webových stránkách. Vyhledávače to milují, lidé to rádi používají jako nástroj k učení - tak proč ne? Zde je blog, který uvádí více než 20 stránek pro tisk zdarma!

 • Přidejte své stránky do adresářů. Buďte opatrní, když přidáváte k relevantním stránkám, které skutečně pomáhají návštěvníkovi, a nikoli stránky, které vypadají příliš zatížené odchozími odkazy.
 • Přispívejte články na webových stránkách s informacemi nebo informacemi.
 • Najděte blogy v příbuzných oborech a vytvořte si připomínky.
 • Účast v sociálních médiích. Přečtěte si tento článek v sociálních médiích pro mnohem podrobnější popis, jak se zapojit.
 • Jedno pravidlo. Při propagaci svých stránek je důležité mít na paměti, že poskytujete užitečné informace. Semtalovat vše, co není užitečné, není dobré pro vašeho návštěvníka, a proto není dobré pro vyhledávače.

  Takže to máte. Máš čas na ruce? Veškeré věci uvedené na této stránce nebudou nic jiného než pomáhat vaší online pověsti.

  The Do It Yourself Semalt To SEO

  Připojte

  March 18, 2018