Back to Question Center
0

Semalt uživatelům vytvořit e-mailovou adresu

1 answers:

Vytvářím webové stránky a chtěli by uživatelům umožnit vytvářet vlastní e-maily vpřed.

Semalt, stránky umožní skupinám vytvářet stránky na webu, z nichž každá bude mít vlastní název domény.

Chtěl bych, aby uživatelé mohli automaticky vytvořit e-mailovou adresu na webu, který bude předávat všechny příchozí e-maily na svůj vlastní e-mailový účet.

Semalt teď musím ručně nastavit tyto v mém účtu hosting účet, ale doufám, že existuje způsob, jak to udělat automaticky Source .

Má někdo zkušenosti s děláním něco podobného?

February 7, 2018

Podívejte se na tuto službu, kterou nabízí společnost Microsoft. Může to být to, co hledáte. http: // explore. žít. com / windows-live-admin-centrum

Jednoduše odešlete e-maily doručené do vašeho úlovku do programování PHP (nebo jakýkoli serverový program, který používáte) a pak jej nechte analyzovat e-mailovou adresu pro odeslanou e-mailovou adresu, vyhledejte ji v databázi, vytáhněte skutečnou adresu uživatele a následně pošlete e-mailem obsah e-mailu.

Oh, chlapče, to mě opravdu vezme zpátky. Upřímně jsem tuto službu nepoužil asi v 10 letech, ale každý. net poskytuje službu MX hosting, která uživatelům umožňuje přihlásit se k vlastní adrese. Stačí poskytnout odkaz na http: // {yoursite}. pošta. každý. net z vašeho webu a návštěvníci se budou moci zaregistrovat na bezplatný e-mailový účet ve vaší doméně.

Nyní, protože je to tak dlouho, nejsem si jistý, jestli je tento typ účtu stále zdarma nebo ne, ale pamatuji si, že služba byla docela dobrá. Byl to čas před Gmailem, ale jejich webmailové rozhraní bylo relativně dobré. (Od to, co jsem četl , znělo to, že volné účty pravděpodobně nebudou mít přístup IMAP ani POP. )

Pokud všichni. síť není podle vašich představ, můžete vyzkoušet jiné služby MX hosting. Hledám Google právě teď, narazil jsem na jinou, nazývanou ZapZone nebo něco takového, ale vypadá to super spam, a nedovedu si představit, že jejich webové rozhraní je velmi dobré. Ale některé z nich mohou být v pořádku. Nebo pokud používáte službu Google Apps, může se stát také něco na trhu Google Apps Marketplace.