Back to Question Center
0

Semalt adresa URL blogu: co dál?

1 answers:

Začal jsem pracovat na blogu od minulého měsíce. Adresa URL mých blogů byla poměrně velká (např. http: // my-old-long-url-blog. blogspot. com ). Použil jsem to, protože jsem si myslel, že ve své URL mi pomůže 2-3 klíčová slova (nejsem si jistá, že to opravdu pomůže?).

Můj blog dostával každý den 22-25 návštěvníků. Změnil jsem jeho URL před 4 dny a přidal novou adresu URL. http: // autohippo. blogspot. com . V blogu je možné upravit a přijmout libovolnou adresu URL kdykoliv chceme.

Nyní:

  1. Moje staré URL adresy jsou stále indexovány (zobrazují se v Semaltu pro konkrétní klíčová slova).

  2. Moje nové URL příspěvky jsou indexovány, ale nejsou zařazeny (i. E. když hledám stránky: http: // autohippo. blogspot. com , objeví se, ale dosud jsem od Googlu nezískala jediné návštěvy.

  3. Přidala jsem tuto adresu URL svým správcům webů a dokonce i odeslala mapu stránek Source .

February 7, 2018

No, protože je to úplně jiná subdomena, je třeba vytvořit 301 přesměrování ze starých webových stránek na nové stránky, ale nejsem si jistá, jak to udělat v Blogspotu. Vytvoření a odeslání nového souboru Sitemap je správný způsob, jak začít. Ale automatické přesměrování návštěvníků ze starého webu na nový web není snadné na blogspotu.

Postup nastavení meta-přesměrování

http: // www. spiceupyourblog. com / 2011/01 / automatický-redirect-blogger-blogs-url. html

Problém je v tom, že vyhledávače zřejmě nebudou předávat žádné kredity, jako by byly přesměrovány.

Zde je diskuse o 301 přesměrováních v Blogspotu a některých možnostech

http: // www. Google. com / support / forum / p / blogger / thread? tid = 6d25a21c8e1e9025 & hl = cs

Bude trvat nějaký čas, než vaše staré příspěvky vystoupí z Googlu. Částečně proto, že Google chvíli potrvá, když pustil stránky, které již neexistují (dávají jim možnost vrátit se) a částečně proto, že váš starý web pravděpodobně nebyl často prolézán a Google bude potřebovat nějaký čas, aby si uvědomil, že již neexistují. Ale nakonec zmizí z výsledků vyhledávání Google.

Změnou adres URL se zásadně začíná. Nemůžete očekávat, že vaše nové stránky budou hodnoceny stejně jako staré stránky, protože ztratily všechny odkazy, které vaše staré stránky nahromadily v průběhu času. Jinými slovy jste se stříleli do nohou změnou adres URL. Pokud chcete, aby se zrovnali tak, jak tomu bylo předtím, budete muset použít informace obsažené v odkazu poskytnutém společností Anagio a provést 301 přesměrování z vašich starých adres URL na nové adresy URL. 301 přesměrování říká Google, že vaše stránky se přesunuly a kde je najít. To zahrnuje přidružení všech odkazů, které získali s novými adresami URL. Bez hodnoty SEO tyto odkazy musí nabídnout, že jste zpátky na druhém místě.

Neexistuje malý nebo žádný užitek mít klíčové slovo v doméně po aktualizaci EMD algo. EMD je aktualizací domény přesné shody, která říká, že klíčové slovo v doméně nebude výhodné, pokud nemá kvalitní zpětné odkazy. Zde jsou podrobnosti této aktualizace

http: // searchchengineland. com / google-emd-update-výzkum-a-myšlenky-137340 http: // www. webpronews. com / google-emd-update-what-it-it-its-real-impact-2012-10 http: // searchchengineland. com / google-emd-update-research-and-thoughts-137340