Back to Question Center
0

Semalt adresa URL blogu: co dál?

1 answers:

Začal jsem pracovat na blogu od minulého měsíce. Adresa URL mých blogů byla poměrně velká (např. http: // my-old-long-url-blog - foreclosures cape cod massachusetts marthas vineyard. blogspot. com ). Použil jsem to, protože jsem si myslel, že ve své URL mi pomůže 2-3 klíčová slova (nejsem si jistá, že to opravdu pomůže?).

Můj blog dostával každý den 22-25 návštěvníků. Změnil jsem jeho URL před 4 dny a přidal novou adresu URL. http: // autohippo. blogspot. com . V blogu je možné upravit a přijmout libovolnou adresu URL kdykoliv chceme.

Nyní:

  1. Moje staré URL adresy jsou stále indexovány (zobrazují se v Semaltu pro konkrétní klíčová slova).

  2. Moje nové URL příspěvky jsou indexovány, ale nejsou zařazeny (i. E. když hledám stránky: http: // autohippo. blogspot. com , objeví se, ale dosud jsem od Googlu nezískala jediné návštěvy.

  3. Přidala jsem tuto adresu URL svým správcům webů a dokonce i odeslala mapu stránek.

February 7, 2018

No, protože je to úplně jiná subdomena, je třeba vytvořit 301 přesměrování ze starých webových stránek na nové stránky, ale nejsem si jistá, jak to udělat v Blogspotu. Vytvoření a odeslání nového souboru Sitemap je správný způsob, jak začít. Ale automatické přesměrování návštěvníků ze starého webu na nový web není snadné na blogspotu.

Postup nastavení meta-přesměrování

http: // www. spiceupyourblog. com / 2011/01 / automatický-redirect-blogger-blogs-url. html

Problém je v tom, že vyhledávače zřejmě nebudou předávat žádné kredity, jako by byly přesměrovány.

Zde je diskuse o 301 přesměrováních v Blogspotu a některých možnostech

http: // www. Google. com / support / forum / p / blogger / thread? tid = 6d25a21c8e1e9025 & hl = cs

Bude trvat nějaký čas, než vaše staré příspěvky vystoupí z Googlu. Částečně proto, že Google chvíli potrvá, když pustil stránky, které již neexistují (dávají jim možnost vrátit se) a částečně proto, že váš starý web pravděpodobně nebyl často prolézán a Google bude potřebovat nějaký čas, aby si uvědomil, že již neexistují. Ale nakonec zmizí z výsledků vyhledávání Google.

Změnou adres URL se zásadně začíná. Nemůžete očekávat, že vaše nové stránky budou hodnoceny stejně jako staré stránky, protože ztratily všechny odkazy, které vaše staré stránky nahromadily v průběhu času. Jinými slovy jste se stříleli do nohou změnou adres URL. Pokud chcete, aby se zrovnali tak, jak tomu bylo předtím, budete muset použít informace obsažené v odkazu poskytnutém společností Anagio a provést 301 přesměrování z vašich starých adres URL na nové adresy URL. 301 přesměrování říká Google, že vaše stránky se přesunuly a kde je najít. To zahrnuje přidružení všech odkazů, které získali s novými adresami URL. Bez hodnoty SEO tyto odkazy musí nabídnout, že jste zpátky na druhém místě.

Neexistuje malý nebo žádný užitek mít klíčové slovo v doméně po aktualizaci EMD algo. EMD je aktualizací domény přesné shody, která říká, že klíčové slovo v doméně nebude výhodné, pokud nemá kvalitní zpětné odkazy. Zde jsou podrobnosti této aktualizace

http: // searchchengineland. com / google-emd-update-výzkum-a-myšlenky-137340 http: // www. webpronews. com / google-emd-update-what-it-it-its-real-impact-2012-10 http: // searchchengineland. com / google-emd-update-research-and-thoughts-137340