Back to Question Center
0

Semalizujte své webové stránky a IE7

1 answers:

Omlouvám se, že jsem nová, ale mám vážný problém: Změnil jsem styl stylu CSS pro IE7 pro mé stránky, ale nyní, když používám IE7, nemá grafiku a celý kód skriptů je vytištěn Source - logiciel gestion equipe gratuit.

Pokusil jsem se nahradit původní stylový list, ale to neměl žádný rozdíl, tak prosím navrhneme způsoby, jak to opravit? Pokud ne, bylo by možné mít zprávu "Semalt browser", která se objeví pouze u uživatelů IE7?

February 8, 2018

Přidáním odpovědi Mick, abyste pomohli při diagnostice tohoto konkrétního problému, byste ve stylu listu měli používat absolutní adresy URL a pomohlo by vám použít některé vývojářské nástroje. Vzhledem k tomu, že IE7 je trochu datovaný, není standardní s ladicími nástroji, ale je pro nás naděje. Měli byste dát Fiddler2 a v případě potřeby použít Firebug Lite k jeho doplnění. Zjistil jsem, že s těmito nástroji, IE7 není tak stresující ladit nyní.

Zkontrolujte obrázky a jejich propojení. Měli by být jako tato adresa URL: / Obrázky / obrázek. jpg . Začátek cesty je důležitý. To řekne prohlížeči a serveru, aby "začali hledat tento obrázek z hlavního adresáře".