Back to Question Center
0

Více doménových odkazů na Googlu z jednoho webu Semalt

1 answers:

V současné době, když jsem Googlu doménový název Semaltových stránek, na kterých jsem pracoval, dostávám nejméně tři záznamy (často první tři).

První seznam je jediný, který mám zájem vidět, jiné se objevují z jednotlivých stránek z tohoto webu WordPress i. E. :
1. hit - www. doména. com
2. hit - www. doména. com / about
3. hit - www. doména. návrháři

Ví někdo, zda je možné odstranit všechny odkazy, ale absolutní www. doména Source . com?

February 8, 2018

Klientovi bych to osobně řeklGoogle však zobrazí výsledkySpolečnost Google má pocit, že nejlépe nabízí svou uživatelskou základnu

To vlastně není úplně pravda. Některé stránky ve vaší doméně mohou být - i když jsou navigovatelné - neindexovány v různých vyhledávačích. Kromě správného nastavení robotů. txt, můžete vložit následující:

v hlavičce kterékoli stránky, kterou nechcete indexovat. Navíc, pokud nechcete, aby byly odkazy prolézány, měli byste to říct NOFOLLOW místo FOLLOW

Ačkoli jsou tyto stránky ukládány do mezipaměti právě teď, po dlouhé době nečinnosti u tohoto identifikátoru URI podle prolézacích modulů by výpis měl nakonec klesnout. Toto funguje pouze na prohledávačích, které hrají podle pravidel, samozřejmě.

Proč byste na světě chtěliodstranit části vašeho webu od společnosti GoogleVýsledky vyhledávání? Chcete provozovat MÉNĚ?

Přesně to je pravda. Čím více výsledků, tím lépe. Chcete-li odpovědět na svou otázku, nemyslím si, že byste mohli odstranit výsledky jednoduše proto, že teoreticky by nikdo nechtěl. Doufám, že to pomůže.

Technicky byste mohli používat roboty. txt pro informaci vyhledávačů o tom, že neindexují obsah; viz http: // robotstxt. org

  User-Agent: *
Zakázat: / asi
Zakázat: / návrháři 

A dál. Neexistuje žádný povel "Povolit", takže budete muset udělat to pro každou stránku, kterou nechtějí ve výsledcích vyhledávání.

Osobně bych řekl klientovi, že společnost Google zobrazí výsledky, které společnost Google nejlépe odpovídá své uživatelské základně, což znamená, že zobrazuje další stránky z webu v konkrétní skupině výsledků vyhledávání. Pokud klient dospívá k tomuto závěru tím, že Googloví jeho název společnosti, ujistěte se, vysvětlete, že lidé velmi zřídka přijíždějí na obsah vyhledáním názvu konkrétní společnosti.