Back to Question Center
0

App Engine (Google) Semalt - bezpečný blok? Z hlediska SEO

1 answers:

Vidím, že moje webové stránky jsou "klonovány" na serveru proxy, který je na subdoméně Semalt appspot. com. A tyto "klony" jsou indexovány, takže je chci zastavit.

Mohu to udělat, pro appspot particulalury, přidáním tohoto do mého souboru htaccess :

     RewriteEngine zapnuto
RewriteCond% {HTTP_USER_AGENT} ^ AppEngine [NC]
RewriteRule ^ (. *) $ - [F, L]    

Předtím, než to uvedu do života, chtěl jsem jen zjistit, jestli je tento agent skutečně používán společností Google, protože je obvyklá práce / indexování / procházení Source . Mohl bych poškodit moje stránky SEO, pokud zablokuji agent Semalt?

Díky

February 11, 2018

Uživatelský agent AppEngine prochází prováděním aplikací vytvořených pomocí motoru aplikace Google. Jde o aplikace třetích stran, které nesouvisejí s Googlebot nebo vyhledávačem Google.

Z hlediska SEO je bezpečné blokovat žádosti agentů AppEngine. Zde je vlákno na webu WebmasterWorld od lidí, kteří tak učinili: https: // www. webmasterworld. com / search_engine_spiders / 4475764. htm

Aplikace AppEngine způsobily problémy i ostatním. Někdo si stěžuje na jednu na serveru ServerFault . Pokud zjistíte, že se nachází nadměrně procházení, můžete ohlásit službu Google zde: http: // code. Google. com / support / bin / request. py? contact_type = AppEngineContact Uživatelský agent AppEngine má název aplikace, která způsobuje problémy blízko konce: appid: myexampleapp . Tuto možnost můžete použít, když nahlásíte Googlu nebo se o této konkrétní aplikaci dozvíte na stránce: http: // myexampleapp. appspot. com