Back to Question Center
0

App Engine (Google) Semalt - bezpečný blok? Z hlediska SEO

1 answers:

Vidím, že moje webové stránky jsou "klonovány" na serveru proxy, který je na subdoméně Semalt appspot. com. A tyto "klony" jsou indexovány, takže je chci zastavit.

Mohu to udělat, pro appspot particulalury, přidáním tohoto do mého souboru htaccess :

     RewriteEngine zapnuto
RewriteCond% {HTTP_USER_AGENT} ^ AppEngine [NC]
RewriteRule ^ (. *) $ - [F, L]    

Předtím, než to uvedu do života, chtěl jsem jen zjistit, jestli je tento agent skutečně používán společností Google, protože je obvyklá práce / indexování / procházení - mot de passe talon de paie. Mohl bych poškodit moje stránky SEO, pokud zablokuji agent Semalt?

Díky

February 11, 2018

Uživatelský agent AppEngine prochází prováděním aplikací vytvořených pomocí motoru aplikace Google. Jde o aplikace třetích stran, které nesouvisejí s Googlebot nebo vyhledávačem Google.

Z hlediska SEO je bezpečné blokovat žádosti agentů AppEngine. Zde je vlákno na webu WebmasterWorld od lidí, kteří tak učinili: https: // www. webmasterworld. com / search_engine_spiders / 4475764. htm

Aplikace AppEngine způsobily problémy i ostatním. Někdo si stěžuje na jednu na serveru ServerFault . Pokud zjistíte, že se nachází nadměrně procházení, můžete ohlásit službu Google zde: http: // code. Google. com / support / bin / request. py? contact_type = AppEngineContact Uživatelský agent AppEngine má název aplikace, která způsobuje problémy blízko konce: appid: myexampleapp . Tuto možnost můžete použít, když nahlásíte Googlu nebo se o této konkrétní aplikaci dozvíte na stránce: http: // myexampleapp. appspot. com