Back to Question Center
0

Exkluzifikace odkazů na službu Google Analytics - Vše a další od Semalt Expert

1 answers:

Nebylo by špatné říkat, že služba Google Analytics je jedním z nejsilnějších a nejkomplexnějších nástrojů pro sledování všech typů zdrojů návštěvnosti. Zabezpečuje, aby návštěvníci, kteří přicházejí na vaše stránky, byli skutečnými lidmi, nikoliv boty a botnety, které mohou během několika dní poškodit vaše webové stránky. Můžete generovat návštěvnost prostřednictvím webových stránek sociálních médií, reklam, e-mailového marketingu nebo přímého provozu z vyhledávače. Za tímto účelem byste museli napsat zajímavý a informativní obsah a vložit odkaz na stránky sociálních médií, abyste přilákali velké množství lidí.

Zatímco základy služby Google Analytics jsou snadno srozumitelné, měli byste věnovat pozornost tomu, jak nakonfigurovat stránky podle povahy vašeho podnikání. Společnost Google svým uživatelům poskytla spoustu tipů, triků a informací a je to dobrá věc, kterou se naučíte ze svých on-line výukových programů - free high pr backlinks list. Ve skutečnosti si každý z nás může nakonfigurovat a rekonfigurovat kanály a jejich systémy.

Jason Adler, manažer úspěšnosti zákazníků Semalt , zde hovořil o tom, jak funguje vyloučení odkazů, jaké typy domén musí být vyloučeny a jak konfigurovat seznamy vyloučení referralů.

Jak funguje vyloučení odkazů služby Google Analytics

Vyloučení odkazu Google Analytics funguje přesně tak, jak to popisuje společnost Google. Bude vyloučit provoz zaznamenaný z několika domén v přehledu odkazů. To znamená, že nemůžete generovat provoz z těchto zdrojů. Tento proces funguje, když upravíte nastavení v možnosti odkazování a blokujete domény, odkud nechcete získat zobrazení. Vynecháním těchto odkazů z vašeho postoupení zajistíte, že vaše stránky získávají kvalitní provoz a jejich zdroje jsou legitimní. Důležité je také zjistit, kolik návštěv vyžaduje vaše webové stránky. Znamená to, že pokud vyloučíte provoz z některých domén, návštěvníci z těchto odkazů nebudou moci vaše stránky otevřít. Pokud je například adresa URL vašeho webu abc.com, můžete aktivovat seznam vyloučení odkazů Google Analytics. Návštěvníci ze sociálních médií, zejména z Facebooku a Twitteru, přejdou na vaše webové stránky, ale jejich návštěvy se nebudou započítávat do výdělku AdSense.

Jaké oblasti by měly být vyloučeny

Měli byste vyloučit všechny domény, které nejsou pravé nebo vypadají špatně. Existují dva případy, kdy chcete, aby některé domény byly vyloučeny. Nejprve byste měli zkontrolovat a zablokovat všechny neznámé domény s třiceti stranami a jejich partnerské odkazy. Pokud lidé z těchto odkazů třetích stran navštíví vaše webové stránky, nebudou vám pro vás schopni vytvořit žádný problém. To platí pro všechny webové stránky a názvy domén třetích stran. Budete si muset být jisti jejich legitimitou a pravost, jinak není potřeba riskovat. Také byste měli zablokovat domény s více odkazy. V případě, že vaše webové stránky obsahují odkazy na velké množství webových stránek ve formě příspěvků hosta, měli byste se mezi nimi pohybovat a zkontrolovat, s kterými stránkami je dobré jít. Všechny domény, které vypadají neautenticky, by měly být zablokovány, aby zůstaly v bezpečí na internetu.

Nakonfigurujte vyloučení odkazů na službu Google Analytics

Měli byste nakonfigurovat vyloučení odkazů služby Google Analytics přidáním nových jmen domén do vašeho seznamu vyloučení odkazů. Za tímto účelem byste měli vytvořit seznam všech těchto domén a zakázat jejich odkazy v sekci admin služby Google Analytics.

November 23, 2017