Back to Question Center
0

Image Optimization Tricks od Semalt

1 answers:

Artem Abgarian, manažer Senior Customer Success , říká, že SEO optimalizace obrazu je jednou z nejdůležitějších postupů pro obchodníky a blogery, ale je vždy přehlížena. Při rychlém výhře se ztratí návštěvnost. Společnost Google vyzdvihuje špatně optimalizované snímky a odděluje je od kvalitních snímků ve výsledcích vyhledávání. Pokud píšete obsah a váš obrázek je relevantní pro váš článek, společnost Google ji předloží správným způsobem a obrázky se mohou ve výsledcích vyhledávání zobrazovat výše, pokud jsou optimálně optimalizovány.

1. Optimalizace obrázků pro SEO:

Pokud chcete zlepšit hodnocení vyhledávače , měli byste optimalizovat obrázky pro SEO - cheap vps hosting in europe. Všechny prvky, od nadpisu po příchozí a interní odkazy, by měly být optimalizovány odpovídajícím způsobem a podle pravidel společnosti Google.

2. Název obrázků přiměřeně:

Nejčastěji lidé své fotografie nesdírají slušně a pokud děláte stejnou chybu, je pravděpodobné, že vaše stránky nebudou mít lepší pozici. Měl byste pojmenovat obrázky se správnými klíčovými slovy a frázemi, které jsou pro váš obsah relevantní. Ujistěte se, že názvy obrázků jsou popisné a informují návštěvníky o vašem obsahu.

3. Vyvarujte se zkratek:

Bez ohledu na typ služeb, které nabízíte, můžete vždy najít relevantní klíčová slova a fráze. Je důležité vyhnout se zkrácení, aby se maximalizovala expozice vašeho webu na internetu. Například byste neměli používat "pkg", když mluvíte o "balíčku" a nepíšete "ind" místo "průmyslové".

4. Kondenzovat nepodstatné obrazové prvky:

Chcete-li zahrnout rozměry snímků, neobvyklé slova nebo čísla, měli byste je zastrčit na konci a zkusit je vymazat dohromady. Ujistěte se, že jste před publikováním článku zkondlili a spojili nepodstatné obrazové prvky.

5. Používejte pojmy pojmenování správně:

Abyste zvýšili expozici vašeho webu ve výsledcích vyhledávače , musíte vhodně používat konvence názvů . Konvence výroby a pojmenování neznamenají, že nelze použít hromadné obrázky. Místo toho zajistí, že kvalita vašeho webu není ohrožena.

6. Hodnota konzistentních názvů a produktivita:

Používáte-li stejný obrázek pokaždé, když zákazník spustí nový výrobek, může do výsledku vyhledávače dojít ke ztrátě hodnocení webu. Pokud například používáte protokol jako doporučený snímek, neměl byste jej používat více než jednou.

7. Detail obrázku alt atributy:

Alt text je vhodný pro zrakově postižené hledače. Pokud se na ně spoléháte, aby se zapojilo více čtenářů, měli byste podrobněji upřesnit atributy image alt. Společnost Google považuje jiný text za základní a integrální faktor hodnocení.

8. Tituly obrazu řemesel:

Měli byste moudře vytvářet tituly vašich snímků a ujistěte se, že tituly jsou relevantní k nadpisu vašeho článku. Chcete-li zvýšit expozici vašeho webu na internetu, vložte několik klíčových slov do názvu obrázku.

9. Přidat titulky:

Přidání titulků je velmi důležité, protože pomáhá webové stránce zlepšit své hodnocení. Zkuste kombinovat klíčová slova a fráze při přidávání titulků.

10. Detail kotevní text:

Můžete také zahrnout text kotvy, který bude vést návštěvníka k jinému článku. Podrobný text ukotvení funguje jako zpětný odkaz na váš web, čímž se stále častěji zapojí uživatelé a vytváří lepší dojem.

November 26, 2017