Back to Question Center
0

Jak zapomenout na hackery Forever - Tipy z Semaltu

1 answers:

Vlastnictví webových stránek je jako vytvoření fyzického obchodu nebo kanceláře. Webové stránky jsou vaše místodiváci přijdou a nakupují. Jakmile si svůj web vytvoříte naživo, je to jako otevření obchodu, který si můžete nechat v lidech. Stejně jako průměrobchod, lidé by se měli dostat na vaše webové stránky, když přijdou do fyzického obchodu, a pravděpodobně si koupí, když se jim to podaří.

Nicméně osoba může chtít získat přístup k informacím bez vašeho svolení. Prostějako v typické kanceláři, někteří lidé by měli přijít na vaše webové stránky a získat neoprávněný vstup nebo využití vašich informací. Jako výsledek,dveře mají zámky a budovy mají brány. Místo vyžaduje tento druh ochrany proti hackerům. Hackeři chodí na webové stránky a ukradnoucitlivé údaje, jako jsou informace o kreditní kartě vašeho zákazníka. Je to legální norma, která zajistí, že vaše webové stránky zůstanou z těchto stránek zdarmaútoky. Ve většině případů ji některé země považují za právní závazek.

V průběhu tohoto článku Igor Gamanenko, Semalt Správce úspěchu zákazníků říká, jak chránit váš web před počítačovými útoky.

Ochrana soukromí zákazníků

Hackeři mají mnoho špatných cílů při hackování. V některých případech,snaží se ukrást nebo poškodit pověst vaší společnosti. V ostatních případech narušují hackeři a zanechávají vtipné obrázky na účtech lidíhacking..Seznam škod, které hacker může udělat, je nekonečný. Existují však některá opatření, která mohou zajistit, aby byl váš web bezpečný. Stejně jakoskuteční zloději, oni jsou pravděpodobné, že kradou, když necháte dveře otevřené. Některé akce, které můžete použít k řešení tohoto problému, zahrnují:

  • Být aktuální Je důležité zůstat vědět nové triky, které hackeřimůžete kdykoliv použít. V důsledku toho si můžete být opatrní a uplatňovat nezbytná opatření včas, než udeří. Některé webové stránky jako "The Hacker News"může vám poskytnout cenné informace.
  • Zvýšená kontrola přístupu. Pro webové stránky by měly být správní informace velmitajný. Administrativní kontrola může být pro hackera snadnou cestou k získání úplných informací o webu. Je důležité používat přihlašovací údajeinformace a hesla, které se těžko odhadnou. Také můžete omezit počet následných neúspěšných pokusů o přihlášení. Tato výjimkaby měly obsahovat e-maily, jelikož je možné je nejprve hackovat a změnit heslo.
  • Zabezpečení sítě Vytvoření síťové požární zdi může pomoci vaší společnosti ušetřithodně na pokusy o hack. Měli byste nastavit a udržovat aktualizaci požárních stěn stejně jako ujistit se, že počítače mají dobrou kontrolu.Například počítače se mohou po několika minutách nečinnosti odhlásit.

Závěr

Bezpečnost webových stránek a jejich uživatelů je velmi důležitá. Hackeři mají četnénástroje a techniky, které používají k získávání webových stránek a provádění některých svých špatných úkolů. Některé běžné narušení hackerů zahrnují i ​​lidishromažďování údajů o kreditní kartě z webových stránek a jejich prodeje přes tmavou síť. Chcete-li se vyhnout takovým problémům, majitelé stránek mohou tuto příručku používatzajistit dostatečnou bezpečnost a bezpečnost. Tyto kroky mohou ušetřit vám, vaši firmu nebo vaše zaměstnance miliony peněz Source .

November 23, 2017