Back to Question Center
0

Jemné detaily obrazu SEO od Semaltu

1 answers:

Lisa Mitchellová, manažer úspěšného prodeje Semalt , říká, že obrazy nabízejí jedinečné optimalizační možnosti vyhledávače a pomáhají našim stránkám posílat aktuální zprávy na Google, Bing a Yahoo. Prolézací mechanismy vyhledávače určují text obrázků a vztahují se k obsahu webu. Zobrazují nejen tento text správně, ale také ho používají jako zdroj pokynů pro aktuální relevanci konkrétních webů. Nahrávání obrázků je velmi jednoduché, ale neměli byste zapomenout na optimalizaci těchto obrázků pro vyhledávače. Google má největší databázi obrázků na internetu. Různé fotografie jsou optimalizovány měsíčně - fishing boat value guide. Webová stránka má několik prvků a některé z nich jsou viditelnější než ostatní. Obrázky pomáhají zobrazovat webové stránky ve výsledcích vyhledávačů více viditelně. Webové stránky elektronického obchodování například neohrožují jak kvalitu obsahu, tak obrazy. Konečným cílem konvenční SEO je orientace webu a optimalizované obrazy pomáhají dosáhnout dobrých výsledků.

Různé aspekty optimalizace obrazu pro vyhledávače:

Optimalizace obrázkových vyhledávačů má stejně jako on-page a off-page SEO různé aspekty, jako jsou úrovně viditelnosti, metaznačky a zdroj vašeho obrazu. Google a další vyhledávače rozpoznávají obrázky pomocí strojového učení a umělé inteligence, ale vyhledávače nemohou číst obsah všech fotografií. Proto je způsob, jakým je prezentován materiál vašeho obrazu a jeho metaznačky, souvisí s tvým nadpisem a vaším výklenkem. Aspekty, které se týkají optimalizace snímků, jsou velikost souboru, název souboru, formát obrázku a zdroj obrazu.

  • Velikost vašeho souboru určí, jak je váš obrázek viditelný. Chcete-li adresu URL obrázku v rejstříku rychle zahrnout, měli byste pracovat na velikosti obrázku. Obrázky s vysokým rozlišením se nedostávají rychle a zvyšují rychlost načítání vašich webových stránek.
  • Jméno vašeho souboru hraje zásadní roli při následném pořadí. Ujistěte se, že název vašeho obrázku představuje typ vašeho obsahu. Pro Bing, Yahoo a Google, titul nabízí hlavním bodem při hledání místa na vašem webu.
  • Formát vašich obrázků by měl být 4: 3, protože je více kliknutý než jakýkoli jiný formát.
  • Měli byste přiměřeně vygenerovat svůj snímek a dát majiteli fotografie kredit. Doporučuje se, abyste používali fotky z zdrojů Getty Images a Shutterstock.

Závěr:

Pokud chcete vložit obrázek, ujistěte se, že články, které obklopují obrázek, jsou relevantní a mají správná klíčová slova. Značky ALT jsou pro všechny obrázky nezbytné, jelikož lépe popisují vaše obrázky. Meta tituly by měly být napsány s vhodnými a relevantními klíčovými slovy nebo hlavním klíčem vašeho článku. Optimalizované obrázky pomáhají místům vylepšit vyhledávač. To je také dobré pro lepší viditelnost a důvěryhodnost vašich webových stránek a umožňuje nevidomým uživatelům příležitost dozvědět se vše o vašem webu.

November 26, 2017