Back to Question Center
0

Nezahrnuje značková klíčová slova - Semaltové tipy

1 answers:

Značkové klíčová slova jsou některé z nejužitečnějších prvků aplikovaných na webových stránkách, které usnadňují viditelnost prostřednictvím zvýšené návštěvnosti webových stránek , která vyhledávají informace týkající se označených slov ohledně nabízených produktů. Po dosažení zamýšleného účelu přilákat další provoz, dalším krokem je zachytit co nejvíce uživatelů internetu. Značková klíčová slova mohou přeplněnou stránkou zaměnit analýzu webu, která potřebuje produkty společnosti bez použití formulačních klíčových slov. To vyžaduje snížení nebo úplné vyloučení klíčových slov, aby se zjistila, jaká slova lidé vyhledávají.

K odstranění klíčových slov, která vypadají jako spam, se používají různé metody. Většina z nich je zdlouhavá a velmi náročná - grain storage systems in india. Julia Vashneva, ředitelka seniorů úspěšných zákazníků Semalt , uvádí, že regulární výrazy jsou jedním z nejúčinnějších způsobů, jak usnadnit funkci.

Pravidelné výrazy

Regulární výraz je jednou z charakteristik používaných k tomu, aby logika ve výkazu filtrovala položky, které vypadají podobně jako samostatné skupiny. Logické příkazy, jako je AND / OR, používané v mechanismu filtrování, když se položka s funkcí A a funkce B chová určitým způsobem nebo předává určitým kritériím namísto takovým, který obsahuje znaky A nebo B. Zvláštní výsledek se nemůže stát, pokud nejsou kritické podmínky splnily nebo splnily předběžné podmínky.

Bez klíčových slov za použití pravidelných výrazů

Chcete-li vyloučit značková klíčová slova, přejděte na panel s pokročilým vyhledáváním na obrazovce klíčových slov, zejména na stránce Organická stránka Vyhledávání zdroje návštěvnosti.

 • Klikněte na ADVANCE
 • Přejděte na část "EXCLUDE"
 • Proveďte proměnnou "klíčové slovo"
 • Zvolte buď "přesně odpovídající" nebo "obsahují" podle známosti klíčového slova;
 • Zadejte název "OKI" a klikněte na tlačítko "Apply"

Ujistěte se, že jste vyloučili související pravopisné chyby ze systému pomocí následujících kroků, protože uživatelé mohou v průběhu vyhledávání nesprávně rozpoznat OKI.

 • Přejít na pokročilé.
 • Zvolte možnost "Vyloučit".
 • Zvolte proměnnou "Klíčové slovo".
 • Zvolte "Odpovídající RegExp" odpovídající odpovídající pravidelné výrazy
 • .
 • Do vyhledávacího pruhu zadejte všechna chybová slova a oddělujte je pomocí symbolu trubky / svislé čáry (|). Nezadávejte žádné mezery před nebo po zadání každého klíčového slova.

Použité kroky mohou být použity k vyčištění databáze značkových klíčových slov, aby bylo zajištěno, že vyhledávání je čisté a nezanedbatelné.

Čistý registr značkových klíčových slov zvětšuje identifikaci slov, která nejsou klíčovými slovy, která vedou k významné části provozu. Vytvořená klíčová slova mohou být zahrnuty do systému nebo k dosažení lepšího vyhledávacího a vyhledávacího mechanismu. Jasný obraz vytvořený jednorázovým vyloučením značkových klíčových slov zajišťuje vhodnou integraci systému SEO na webových stránkách a vytváří tak více návštěvníků webových stránek.

Tato metoda je jednodušší než odstranění spamu doporučení v nástroji Google Analytics. Analýza Google má nastavení pro odstranění nevyžádané pošty nebo jakéhokoli spamu, který zaznamená nesprávné informace na konzoli pro analýzu Google. Na rozdíl od doporučení pro zaslání nevyžádané pošty nebo jakéhokoli jiného spamu v analytické službě Google mohou být klíčová slova vyloučena jediným kliknutím.

November 24, 2017