Back to Question Center
0

Praktické tipy od Semalt o tom, jak generovat filtr zobrazení

1 answers:

Dosažení přesného, ​​čistého a efektivního přehledu v kampani Optimalizace pro vyhledávače zobrazuje spoustu informací o provádění vašich obchodních nápadů a úkolu. V posledních několika měsících dochází k internímu provozu generovanému falešnými referenčními, malware a kancelářskými zaměstnanci, které ovlivňují prezentaci zpráv a údaje Google Analytics v mnoha společnostech. Podle expertů Semalta Ivana Konovalova vnitřní doprava nepříznivě ovlivňuje webové stránky a on-line podniky s malou návštěvností ve srovnání s velkými místy.

Vylučování interní návštěvnosti z vašich webových stránek je stejně důležité jako kontrola zabezpečení vašeho webu. Pokud nebudete vyloučit interní návštěvnost generovanou návštěvami a kliknutí vašich zaměstnanců na vašem webu, může vás skončit - farina bidi. Nedávno zveřejněné zprávy SEO professional ukázaly, že vnitřní doprava snižuje míru návratu na stránky. Poslední věc, kterou se může stát při vylepšování vaší kampaně, je dosažení nízké míry okamžitých odchodů, protože způsobují, že klíčové slovo konvertuje v algoritmu hodnocení Google .

Rozhodování na základě údajů z interní dopravy vede k selhání podniku. Vaši zákazníci a návštěvníci lépe komunikují s vaším webem ve srovnání s vámi a vašimi zaměstnanci. Některé metody a nástroje byly zavedeny k vyloučení známých robotů, neoprávněných webových stránek, spamu odkazujících uživatelů a interní návštěvnosti. Zde je ukázka, která vám pomůže při vytváření a přidání filtru zobrazení vyloučit nežádoucí provoz z vašich statistik.

Jak vytvořit filtr zobrazení?

  • Začněte svůj proces tím, že se přihlásíte do služby Google Analytics. Kliknutím na ikonu Přidat filtr vygenerujte nový filtr.
  • Vyplňte "Vyloučit interní provoz" jako nový název filtru a použijte předdefinované nastavení.
  • Vygenerujte svou adresu IP pomocí příkazového řádku počítače a zkopírujte adresu.
  • Zvolte zpět do Google Analytics a vložte dříve zkopírovanou adresu IP do příslušných políček.
  • Klepnutím na ikonu 'Uložit' uložte svůj segment a vyloučíte interní provoz generovaný z vaší IP adresy.

Tipy, jak otestovat filtr zobrazení

Otevřete Google Analytics a klikněte na ikonu 'Nové přehledy' v horní části stránky. Zkontrolujte levý postranní panel stránky a klikněte na přehled. Otevřete novou kartu a přejděte na domovskou stránku vašeho webu. Nechte stránku znovu otevřít na kartě GA ještě jednou.

Chcete-li zkontrolovat, zda filtr zobrazení nefunguje správně, po spuštění filtru by se vaše návštěva kontaktů neměla zobrazovat na vaší domovské stránce.

Nové funkce a nástroje byly aktualizovány společností Google, aby pomohly podnikům online dosahovat cíl, aniž by se setkaly s malými mírami odchodů a malwarovými útoky. Nainstalujte službu Google Analytics a aktualizujte ji před vyloučením botů, spamu, malwaru a interní návštěvnosti, které ovlivňují přehledy vaší firmy. Implementace změn ve své strategii je stejně důležitá jako zajištění toho, že je váš prohlížeč aktualizován, aby se zabránilo pronikání virů a škodlivých hrozeb na vaše webové stránky. Vytváření platných názvů hostitelů také pomáhá vyloučit domény a weby s spamem odkazů a návštěvami duchů.

November 24, 2017