Back to Question Center
0

Praktické tipy od Semalt o tom, jak generovat filtr zobrazení

1 answers:

Dosažení přesného, ​​čistého a efektivního přehledu v kampani Optimalizace pro vyhledávače zobrazuje spoustu informací o provádění vašich obchodních nápadů a úkolu. V posledních několika měsících dochází k internímu provozu generovanému falešnými referenčními, malware a kancelářskými zaměstnanci, které ovlivňují prezentaci zpráv a údaje Google Analytics v mnoha společnostech. Podle expertů Semalta Ivana Konovalova vnitřní doprava nepříznivě ovlivňuje webové stránky a on-line podniky s malou návštěvností ve srovnání s velkými místy.

Vylučování interní návštěvnosti z vašich webových stránek je stejně důležité jako kontrola zabezpečení vašeho webu. Pokud nebudete vyloučit interní návštěvnost generovanou návštěvami a kliknutí vašich zaměstnanců na vašem webu, může vás skončit. Nedávno zveřejněné zprávy SEO professional ukázaly, že vnitřní doprava snižuje míru návratu na stránky - reviews rolex yacht master ii. Poslední věc, kterou se může stát při vylepšování vaší kampaně, je dosažení nízké míry okamžitých odchodů, protože způsobují, že klíčové slovo konvertuje v algoritmu hodnocení Google .

Rozhodování na základě údajů z interní dopravy vede k selhání podniku. Vaši zákazníci a návštěvníci lépe komunikují s vaším webem ve srovnání s vámi a vašimi zaměstnanci. Některé metody a nástroje byly zavedeny k vyloučení známých robotů, neoprávněných webových stránek, spamu odkazujících uživatelů a interní návštěvnosti. Zde je ukázka, která vám pomůže při vytváření a přidání filtru zobrazení vyloučit nežádoucí provoz z vašich statistik.

Jak vytvořit filtr zobrazení?

  • Začněte svůj proces tím, že se přihlásíte do služby Google Analytics. Kliknutím na ikonu Přidat filtr vygenerujte nový filtr.
  • Vyplňte "Vyloučit interní provoz" jako nový název filtru a použijte předdefinované nastavení.
  • Vygenerujte svou adresu IP pomocí příkazového řádku počítače a zkopírujte adresu.
  • Zvolte zpět do Google Analytics a vložte dříve zkopírovanou adresu IP do příslušných políček.
  • Klepnutím na ikonu 'Uložit' uložte svůj segment a vyloučíte interní provoz generovaný z vaší IP adresy.

Tipy, jak otestovat filtr zobrazení

Otevřete Google Analytics a klikněte na ikonu 'Nové přehledy' v horní části stránky. Zkontrolujte levý postranní panel stránky a klikněte na přehled. Otevřete novou kartu a přejděte na domovskou stránku vašeho webu. Nechte stránku znovu otevřít na kartě GA ještě jednou.

Chcete-li zkontrolovat, zda filtr zobrazení nefunguje správně, po spuštění filtru by se vaše návštěva kontaktů neměla zobrazovat na vaší domovské stránce.

Nové funkce a nástroje byly aktualizovány společností Google, aby pomohly podnikům online dosahovat cíl, aniž by se setkaly s malými mírami odchodů a malwarovými útoky. Nainstalujte službu Google Analytics a aktualizujte ji před vyloučením botů, spamu, malwaru a interní návštěvnosti, které ovlivňují přehledy vaší firmy. Implementace změn ve své strategii je stejně důležitá jako zajištění toho, že je váš prohlížeč aktualizován, aby se zabránilo pronikání virů a škodlivých hrozeb na vaše webové stránky. Vytváření platných názvů hostitelů také pomáhá vyloučit domény a weby s spamem odkazů a návštěvami duchů.

November 24, 2017