Back to Question Center
0

Semalt Expert: Hraní SEO her

1 answers:

Alexander Peresunko, Semalt Customer Success Manager, říká, že pokud chcete řídit organický provoz na vašem webu, vaše SEO hra by měla být na místě. Různí lidé se však domnívají, že obrázky nejsou tak důležité jako obsah. Uživatelé, kteří vyhledávají obrázky na Google, Bing a Yahoo, kliknou na váš obrázek a přečtou si váš příběh, pokud jsou obrázky správně optimalizovány - vps hosting us cheap. Data ukazují, že webové stránky s optimalizovanými obrázky vedou k větší návštěvnosti z Googlu a dalších vyhledávačů než stránky s neužitečnými a bezvýznamnými obrázky.

1: Vyberte správné snímky: Výběr důležitých a relevantních snímků je zásadní. Stejně jako jste se zaměřit na psaní kvalitního obsahu, měli byste používat vhodné a krásné obrázky, aby se SEO provozu. Ujistěte se, že všechny vaše fotky jsou dostatečně zaujaté, aby přitahovaly velké množství návštěvníků. Když návštěvníci na vašem webu stráví více času a kliknou na obrázky nebo odkazy, všechny návštěvy budou zaznamenány službou Google Analytics.

2: Správně zdroj Vaše obrázky: Věřte tomu nebo ne, ale správné získávání obrázků je klíčem k úspěšnému webu nebo blogu. Měli byste legálně zakládat fotografie a ujistit se, že jsou bez autorských práv. Použití fotografie, na kterou jste neměli povolení, je velkou chybou a je pravděpodobné, že vás dříve nebo později zachytit. Shutterstock a GettyImages jsou dva spolehlivé zdroje pro přístup ke snímkům chráněným autorským právem. Hledání obrázků Google je místo, kde lidé mohou zkontrolovat, zda jejich obrázky byly použity někým jiným či nikoliv. Je to vynikající nástroj pro lov sumce a můžete o nich informovat Google. Kde jsou nejlepší místa pro vytváření obrázků? Zde jsou některé z našich oblíbených: Bigstock je populární volbou go-to pro fotografie. Můžete také vyzkoušet Twenty20, kde je možné pravidelně najít fotografie. Unsplash je proslulý svými nádhernými fotografiemi, které jste nikdy neviděli, a nejlepší je, že tyto obrázky jsou zdarma pro uživatele.

3: Upload Your Images: Při nahrávání fotografií byste měli v názvu obrázku použít správná klíčová slova. Měli byste namísto podtržítek použít také pomlčky k pojmenování fotografií. Měli byste věnovat maximální pozornost velikosti obrázků. Jedná se o jednu z hlavních věcí, které Google považuje při hodnocení webových stránek ve svém algoritmu. Algoritmus společnosti Google poskytuje uživatelům nejlepší zkušenosti, takže se budou rychle zobrazovat weby s vhodnými snímky.

4: Umístěte snímky strategicky: Fotografie mohou pro váš web udělat víc než poskytovat informace a zpřístupňovat váš obsah ve výsledcích vyhledávače . Kvalitní snímky jsou stejně důležité jako kvalitní obsah, protože pomáhají vylepšit atraktivitu vaší stránky a do velké míry sníží míru odchodů. Je důležité strategicky umístit fotky a zajistit, že vaše stránky budou ve výsledcích vyhledávače lépe hodnoceny.

5: Keyword Optimized Title Tags: V neposlední řadě byste se měli zaměřit na tagy s optimalizovanými klíčovými slovy a používat je ve všech svých obrázcích. Značky nadpisu přicházejí za text v sekci tagů obrázku. Je důležité použít klíčová slova, která vám pomohou lépe optimalizovat váš obrázek. Použití klíčových slov v metadatech obrázku je také velmi důležité. Jsme si jisti, že tato příručka vám poskytne lepší přehled o tom, jak optimalizovat obrázky pro Google, Bing a Yahoo.

November 26, 2017