Back to Question Center
0

Semalt Expert na implementaci sledování poddomény a cross domain v Universal Analytics

1 answers:

Správci webových stránek se často mylně pokládají za sledování mezi doménami a subdomény. Potřebují sledovat správné dopravní informace do služby Google Analytics, pokud máte mnoho subdomén. Jak to naznačuje myšlenka struktury vašeho webu, v použití je rozdíl.

Abyste uspěli, obraťte se na tipy, které poskytl Ivan Konovalov, manažer úspěchu zákazníků Semalt - buy fake notes online.

Pokud máte mimořádnou šanci, že máte osamocenou doménu a různé subdomény, které se zabývají solitárními lokalitami, musíte aktualizovat sledování subdomén.

Pokud máte domény s různými oblastmi a alespoň jednu subdoménu, které se zabývají osamělým místem, musíte aktualizovat sledování mezi různými prostory.

Část 1 - Pokud máte jednotlivá doména s různými subdoménemi.

Měli bychom si představit, že váš web, samplee.com, má všestrannou podobu webové stránky na m.sample.com (předepisuji odpověď na místo, na rozdíl od udržování dvou samostatných lokálních míst pro mobilní a stolní počítače). Bez provedení subdoménového trasování bude přenosná stránka řešena jako odkaz na jakémkoli místě, kam se každý klient dostane na plošnou platformu z univerzální stránky.

Nejde o nejdůležitější cestu k vysledování vašich cílů, protože oba lokály jsou z nějakého důvodu implicitní a pohyb z jednoho místa by měl znamenat podobný kanál a zdroj.

Následovat podporu a podporu offline pomocí služby Google Analytics

Chcete-li zůstat daleko od tohoto a umožnit vám pitvat správné datum, je důležité zahrnout subdoménu následující v analýze.

1. Nejefektivnější metoda pro sledování aktivity poddomén prostřednictvím rozšířeného Analytics

Kritická poznámka: Nemusíte vylepšovat obsah sledování. Předtím, než se využije příkladná služba Google Analytics, ukončila se subdoména vylepšením zkoušky následujícího obsahu.

Odvolání odmítnutí doporučení

Nutno poznamenat:

Nemusíte přidávat subdomény do kategorie zákazu postoupení, protože vyšetřování následně rozpozná subdomény související s primární oblastí.

2. Přiložte úplné adresy URL do služby Analytics

Použití samostatného pohledu by bylo těžké rozpoznat název hostitele, protože služba Google Analytics zobrazuje adresy URL bez názvu místa.

3. Nejefektivnější způsob sledování vašich destinací nezávisle

V některých případech musíte mít ve službě Analytics schopnost nezávisle sledovat hlavní webové stránky, subdomény a mobilní stránky.

Můžete tak učinit tím, že vytvoříte dvě perspektivy, jednu pro vaši základní oblast a jednu pro vaši subdoménu.

Část 2 - Když máte různé oblasti s nejméně jedním subdoménem, ​​které jsou řešeny v solitérním místě.

1. Za prvé, musíte přidat všechny hlavní oblasti do "Protokolu o zastavení postoupení"

Zásadní upozornění: Nejste povinni přidávat subdomény do seznamu zákazů postoupení, protože služba Analytics následně rozpoznává subdomény související s hlavní oblastí.

2. Připojte úplné adresy URL do služby Analytics

Viz postup použití v části 1.

3. Připojení křížové oblasti

Aby se zdrželo zasedání a aby tyto dvě návštěvy zůstalo jako osamělé zasedání, musíme poskytnout podobnou léčbu jako pobídku druhé doméně.

November 24, 2017