Back to Question Center
0

Semalt Expert pozná, jak zablokovat spamovací doporučení v Google Analytics

1 answers:

Spam pro zasílání odkazů obtěžuje každého, zejména osobu, která provozuje webové stránky elektronického obchodování. Když se podíváte na údaje z webových stránek služby Google Analytics, můžete se dozvědět, že se na vaše stránky objevují případy nevyžádané pošty. Je obtížné odhadnout a zhodnotit skutečný výkon vašeho internetového marketingového úsilí.

Zdá se, že většina pokynů týkajících se odebrání odkazujícího spamu nefunguje. V mnoha případech lidé investují finanční prostředky do černých klobouků agentů SEO, kteří nakonec dávají lidem provoz od doporučení spamu nebo roboty. Existují metody, které vám mohou pomoci odstranit návštěvnost nevyžádané pošty z vaší Google Analytics.

Některé techniky, které se zabývají nevyžádanou poštou, jsou zde definovány Andrewem Dyhanem Semalt .

Co je odkaz spam

Nesprávný odkaz je přenos, který přichází na vaše webové stránky z jiných domén. Ve většině případů zpětné odkazy poskytují uživateli informace o spamu. Některé z domén, které obsahují falešné návštěvy webu, jsou z robotů nebo sítí robotů. Spamový odkaz se může objevit dvěma způsoby:

Návštěvy duchů

Tento spamový odkaz se zobrazuje na vaší stránce Google Analytics. Stejně tak mohou být falešné návštěvy webu zobrazeny ve vašich datech pro analýzu, nikoliv na řídicím panelu vašeho webu. Tyto návštěvy anonymních stránek tvoří návštěvy duchovních stránek.

Pásové pily

Některé domény mohou obsahovat dopravní boty..Získání návštěv webu od robotů může vést k tomu, že webové stránky získají četné návštěvy stránek z jiných než lidských zdrojů. Botnety a webové prohledávače mohou vést k mnoha nepříznivým účinkům na informace o webu.

V obou případech vede návštěvník odkazem k nepravdivým informacím o průběhu marketingové kampaně. Navíc četné návštěvy stránek duchů, které přicházejí z doporučení spamu, způsobují, že proces SEO je náročný na sledování a přizpůsobení se vašemu společnému cíli.

Odstranění nevyžádané pošty

Některé jednoduché kroky mohou uživatelé odstranit z jejich Google Analytics. Jedním z nejúčinnějších metod provádění tohoto úkolu je umístění souboru .htaccess do kořenového adresáře vaší domény. Tento soubor směruje prolézací moduly vhodným způsobem, jak zpracovat vaše požadavky na server. Lidé, kteří používají server Apache, mohou provést některé úpravy. Je nezbytné, aby byl tento proces opatrný. Tahání celé webové stránky je velmi snadné, zatímco běží kódy.

Pokročilé spamové filtry mohou pomoci při odstraňování odkazových spamů. V účtu Google Analytics můžete tuto funkci použít v nabídce administrátora. K tomuto nástroji můžete také přidat vlastní filtry. Tyto filtry mohou zablokovat provoz přicházející z konkrétní domény. Je také možné zabránit provozu pomocí IP adresy. Zabezpečený poskytovatel e-mailových služeb může pomoci při odhalování některých spamových útoků cílených na uživatelské e-mailové účty.

Závěr

Nesprávný odkaz může snížit přesnost informací v účtu Google Analytics. Je nezbytné odstranit doporučení spamového provozu, protože tyto falešné výsledky mohou vést k plýtvání zdroji. Navíc tato komunikace způsobuje, že lidé dělají nesprávná rozhodnutí ohledně způsobu, jakým funguje internetová marketingová kampaň . Pro každou firmu nebo firmu je zásadní, aby se zabýval spamovým doporučením. Některé z nápadů, které můžete použít k odstranění spamu odkazů, jsou uvedeny v tomto pokynu Source .

November 29, 2017