Back to Question Center
0

Semalt Expert ukazuje, jak opravit vlastní doporučení v Google Analytics

1 answers:

Igor Gamanenko, manažer úspěchu zákazníků Semalt , poskytuje zde komplexní návod, jak spravovat vlastní postoupení v Google Analytics.

V naší společnosti provádíme velké množství obchodních prací se službou Google Analytics. Pravidelně, když provádíme přezkumy pro analytiky pro zákazníky, zjistíme základní problémy se sebereferencí.

Stejně tak jsme dostali spoustu kontaktů pozdě s ohledem na uspokojování sebepřipojení. Obvykle jsme museli napsat příspěvek blogu o tom, jak je vyřešit - quiero ser fotografa professional resume. Pokud vám to nevadí, doplňte nám, zda tento příspěvek pomohl vyřešit váš zájem.

Co se týká vlastního odkazování v Google Analytics?

Vlastní postoupení v Google Analytics je místo, kde pozorujete svůj prostor, který se zobrazuje v přehledech odkazů. Většinou je to místo, které vám chybí následující kód nebo máte problém, který způsobí, že jeden host spustí různé relace, když by měl být jen jeden.

V mimořádných případech nemusí samospoušť zahájit okamžité zasedání, které by vedlo k sebepoznání.

Pokud máte šanci na to, že jste službu Google Analytics navržili ke sledování křížových relací v různých doménách a navíc v subdoménách, je malá míra self-referralů normální.

Bez ohledu na to, že vidíte spoustu self-referrals ve vašem write-ups, to je možné představit, že tam je problém.

Proč byste měli doporučit, abyste si konfigurovali self-referral?

Vlastní postoupení v Google Analytics mohou mít vliv na chování, chování a změnu informací. To je v podstatě větší část vašich informací! Měli bychom to vyšetřit.

Vlastní postoupení získávají informace o získávání informací, neboť klamavě rozšiřují relační přístupy, většinou pro doporučení. V situacích, kdy nebylo zahájeno okamžité zasedání a stále dochází k automatickému postoupení, může být pohyb pocházející z kanálů, jako je přímý a CPC, skutečně zaznamenán jako provoz pocházející z doporučení.

Dva základní ovladače samo-doporučení v Google Analytics

Dva základní druhy sebepřipojení pocházejí z:

  • Nastavení základního nastavení průřezového průřezu
  • Chybí následující kód na plošině

V případě, že na platformě chybíte následující kód, ukončíte relaci a začne další relace, jakmile se klient připojí k následující stránce na vašem webu, která obsahuje kód sledování.

Aktualizace: Další problémy, které vedou k sebepřístupcům

Poté, co jsme nastavili obrovské množství vašich problémů se sebereferencí, podobně jsme zdůraznili dva různé důvody pro vlastní postoupení:

  • Špatné využití štítků UTM na vnitřních přípojkách
  • Řízení informací záhlaví

Pokud označujete uvnitř spojení s faktorem UTM, laskavě zastavte. Spíše se na nás obraťte na pomoc s využitím vlastních měření a kanálů k vysledování vašich vnitřních bitev. Je to zdatnější a nepřepisuje, odkud pochází pohyb.

Pokud máte mimořádnou šanci, že jste se zabývali všemi známými obavami a zvážení informací o hlavičce, můžete se s námi obrátit na další údaje.

Segregace vlastních odkazů ve zprávě o prezentaci stránky

Pochopení toho, co způsobuje vaše sebepřipojení, by mělo být možné ve třech fázích. Ve třetí fázi jsme vám nakonfigurovali hnací fragment, který můžete do své platformy Google Analytics zavést, který budete potřebovat ke kontrole. Tři etapy jsou následující:

  • Navštivte zprávu o prezentaci stránky.
  • Proveďte pomocný parametr "Full Referrer"
  • .
  • Spuštění rozšířeného segmentu
November 24, 2017