Back to Question Center
0

Semalt Expert varuje před snežnicí Spam: Co to je a jak se tomu vyhnout

1 answers:

Spamatelé sněhu šíří různé zprávy na více adres IP a primární formou spamu je vysoký objem nevyžádaných e-mailů odesílaných z jedné adresy IP. Pokud se vám zablokuje spamový filtr na sněžnicích, je pravděpodobné, že jste neprovedli nezbytná opatření.

Oliver King, vedoucí odborník z Semalt , zde poskytuje přehled o spamové snežnici a tipy, jak se tomu vyhnout.

Historie a pozadí sněžnic:

Před čtyřmi měsíci jsem na poštovním stolu poskytovatele poštovních schránek jsem byl pověřen vyhodnocováním spamového snežnice. V té době jsem vytvořil některé automatizované filtry a provedl úpravy v mém e-mailovém ID - gmm25 logo creator. Pracoval jsem 24x7 a vykopal jsem živé údaje o doménách a adresách IP, aby se ujistil, že systém dokáže zpracovat aktuální hrozby.

Přišel spammer a pokusil se něco jiného. V roce 2009 vytvořil stejný spamer spamový spam. Během několika vteřin zablokování IP nebo domény byly pozorovány stále více škodlivých aktivit.

Stejně jako sněžnice rozšiřuje zátěž cestujících přes širokou oblast sněhu, spamový spam je technik používaný hackery k šíření spamu ve více doménách a IP adresách. Chtějí zředit metriky reputace a vyhýbat se filtrům (Spamhaus).

Proč je Snowshoe problém?

Tradiční filtry nevyžádané pošty nemohou bojovat proti spamovému spamu, protože nemají dostatek místa pro zpracování žádostí z jedné domény nebo IP. Spam sněhu zůstává pod radarem filtrů založených na svazcích, ale problém nelze vyřešit.

Chcete-li komplikovat záležitost, nemusí být možné blokovat sněžnice bez falešných pozitiv. Je pravděpodobné, že spamoví snežnici budou mít 50 IP adres v / 24, takže nemůžete zabránit celé doméně nebo IP, obsah vypadal opodstatněný a nedokázal jsem rozlišit špatné věci a dobré věci.Bohužel spammeři a hackeři jsou vždy o krok napřed, vypadá to, že po pár let budeme muset bojovat proti spamovému spamu až do nalezení řešení V roce 2009 reagoval tento spam na spamový průmysl V témže roce Spamhaus přišel a zahájil svůj seznam CSS (Composite Snow-Shoe) Seznamy základních spamů byly aktualizovány a odborníci hledali cesty aby se zabránilo spamu v sněžnicích.Navrhování spamu je dráždivý.Ve většině případů to ale neporušuje zákon CAN-SPAM ve Spojených státech.Spamery vždy obsahují PO box, aby splňovaly požadavky poštovní adresy a používaly různé statické adresy IP a domén.

Jak se vyhnout spamu na sněžnicích?

Jako obchodník s e-maily je nezbytné bojovat proti spamu na sněžnicích. Některé z nejjednodušších způsobů jsou uvedeny níže.

1. Měli byste používat subdomény namísto více domén.

2. Neměli byste přidat doménu a adresu IP, abyste překonali problémy s filtrováním a omezením rychlosti. Je to docela jednoduché, ale pokud nebudete filtrováni nebo blokováni, je pravděpodobné, že je vše v pořádku. Pokud se ocitnete na Spamhaus CSS, měli byste zvážit odeslání méně domén a IP adres. Máte-li pochybnosti ve vaší mysli, můžete se poradit s odborníkem na informační technologie týkající se spamu na sněžnicích.

November 26, 2017