Back to Question Center
0

Semalt Expert: WordPress Spam Komentáře - 5 jednoduchých technik, které se mají vyrovnat

1 answers:

Pokud vaše stránky nebo blog na webu WordPress obdrží i komentáře o nevyžádané poště, měli byste se naučit a přizpůsobit těmto technikám, které stanovil Jack Miller, vedoucí odborník z Semalt Digital Services.

1. Smazat komentáře spamu ručně:

Je důležité dbát na vaše připomínky a odkud pocházejí. Použití nástroje Akismet nebo jiných podobných modulů vám může přinést mnoho výhod, ale neexistuje žádná alternativa k ručnímu vymazání. Často byste měli kontrolovat a odstraňovat komentáře, které vypadají nelegálně nebo obsahují nějaká klíčová slova nebo podezřelé zpětné odkazy - como vender hosting y dominios peru. Ujistěte se, že jste koš odstranili, jakmile byly škodlivé komentáře ze svého blogu smazány.

2. Uchovávejte komentáře ke zmírnění:

Je na vás, kolik času potřebujete ke kontrole, schválení nebo odmítnutí komentářů. Mezitím je můžete držet pro moderování a nenechte nikoho přímo zveřejňovat komentáře na vašich blogových příspěvcích. Raději bych chtěl mít připomínky na chvíli než používat Akismet. Zkontroluji každý komentář a ujistěte se, že není vytvořen spammerem nebo boty. Komentáře, které obsahují škodlivé odkazy, klíčová slova nebo irelevantní diskuse, by neměly být schváleny, ale smazány z vašich webových stránek. Jednoduše řečeno, můžeme říci, že byste měli klepnout na komentáře, když důvěřujete čtenáři a necháte jej, aby zveřejnil své připomínky přímo a bez jakéhokoli ustání.

3. Upravit soubor .htaccess, aby se předešlo spamovým komentářům aplikace WordPress:

Soubor .htaccess vám pomůže do jisté míry zpřísnit zabezpečení blogu WordPress. Krátké čáry kódů jsou mnohem lepší než dlouhé čáry a sníží se počet komentářů spamu. Jakmile máte přístup k souboru .htaccess ve svém účtu WordPress, měli byste boty popřít následujícím kódem:

# Chrání před spamem a boty

RewriteEngine On

RewriteCond% {REQUEST_METHOD} POST

RewriteCond% {REQUEST_URI}..wp-komentáře-příspěvek \ .php *

RewriteCond% {HTTP_REFERER}! .yourwebsite.com. * [OR]

RewriteCond% {HTTP_USER_AGENT} ^ $

RewriteRule (. *) ^ Http: //% {REMOTE_ADDR} / $ [R = 301, L]

Boti a pavouci jsou nejvíce dráždiví škůdci, takže je zabránit tímto kódem je velmi snadné a účinné.

4. Zakázat adresy IP spamerů:

Když osoba komentuje váš blog, jeho adresa IP se zaznamená na váš účet WordPress. Měli byste všechny adresy IP zkontrolovat náhodně a zablokovat IP adresy, které vypadají podezřelé a podivné. Můžete zablokovat co nejvíce adres IP nebo můžete použít plugin WordPress k trvalému blokování všech podezřelých IP adres. Případně můžete tento kód přidat do kořenového souboru .htaccess k blokování podezřelých adres IP.

# blok ip

zakázat, popřít

popřít z 192.168.44.211

odmítnout od 224.39.163.11

popřít od 172.16.7.91

5. Nainstalujte antispamový plugin:

Existují stovky tisíc pluginů, které můžete použít k odstranění spamových komentářů. Jak jsem ti říkal, že jsem Akismet nepoužíval, ale jednou jsem to zkusil. Tento plugin je obsažen v adresáři Plugin společnosti Wordpress a lze jej instalovat zdarma. Tento plugin pomáhá zabránit spamu WordPress a komentářům trollů tím, že požádá komentátora, aby odpověděl na pár otázek.

November 30, 2017