Back to Question Center
0

Semalt Expert: WordPress Spam Komentáře - 5 jednoduchých technik, které se mají vyrovnat

1 answers:

Pokud vaše stránky nebo blog na webu WordPress obdrží i komentáře o nevyžádané poště, měli byste se naučit a přizpůsobit těmto technikám, které stanovil Jack Miller, vedoucí odborník z Semalt Digital Services.

1. Smazat komentáře spamu ručně:

Je důležité dbát na vaše připomínky a odkud pocházejí - sensus lab. Použití nástroje Akismet nebo jiných podobných modulů vám může přinést mnoho výhod, ale neexistuje žádná alternativa k ručnímu vymazání. Často byste měli kontrolovat a odstraňovat komentáře, které vypadají nelegálně nebo obsahují nějaká klíčová slova nebo podezřelé zpětné odkazy. Ujistěte se, že jste koš odstranili, jakmile byly škodlivé komentáře ze svého blogu smazány.

2. Uchovávejte komentáře ke zmírnění:

Je na vás, kolik času potřebujete ke kontrole, schválení nebo odmítnutí komentářů. Mezitím je můžete držet pro moderování a nenechte nikoho přímo zveřejňovat komentáře na vašich blogových příspěvcích. Raději bych chtěl mít připomínky na chvíli než používat Akismet. Zkontroluji každý komentář a ujistěte se, že není vytvořen spammerem nebo boty. Komentáře, které obsahují škodlivé odkazy, klíčová slova nebo irelevantní diskuse, by neměly být schváleny, ale smazány z vašich webových stránek. Jednoduše řečeno, můžeme říci, že byste měli klepnout na komentáře, když důvěřujete čtenáři a necháte jej, aby zveřejnil své připomínky přímo a bez jakéhokoli ustání.

3. Upravit soubor .htaccess, aby se předešlo spamovým komentářům aplikace WordPress:

Soubor .htaccess vám pomůže do jisté míry zpřísnit zabezpečení blogu WordPress. Krátké čáry kódů jsou mnohem lepší než dlouhé čáry a sníží se počet komentářů spamu. Jakmile máte přístup k souboru .htaccess ve svém účtu WordPress, měli byste boty popřít následujícím kódem:

# Chrání před spamem a boty

RewriteEngine On

RewriteCond% {REQUEST_METHOD} POST

RewriteCond% {REQUEST_URI}..wp-komentáře-příspěvek \ .php *

RewriteCond% {HTTP_REFERER}! .yourwebsite.com. * [OR]

RewriteCond% {HTTP_USER_AGENT} ^ $

RewriteRule (. *) ^ Http: //% {REMOTE_ADDR} / $ [R = 301, L]

Boti a pavouci jsou nejvíce dráždiví škůdci, takže je zabránit tímto kódem je velmi snadné a účinné.

4. Zakázat adresy IP spamerů:

Když osoba komentuje váš blog, jeho adresa IP se zaznamená na váš účet WordPress. Měli byste všechny adresy IP zkontrolovat náhodně a zablokovat IP adresy, které vypadají podezřelé a podivné. Můžete zablokovat co nejvíce adres IP nebo můžete použít plugin WordPress k trvalému blokování všech podezřelých IP adres. Případně můžete tento kód přidat do kořenového souboru .htaccess k blokování podezřelých adres IP.

# blok ip

zakázat, popřít

popřít z 192.168.44.211

odmítnout od 224.39.163.11

popřít od 172.16.7.91

5. Nainstalujte antispamový plugin:

Existují stovky tisíc pluginů, které můžete použít k odstranění spamových komentářů. Jak jsem ti říkal, že jsem Akismet nepoužíval, ale jednou jsem to zkusil. Tento plugin je obsažen v adresáři Plugin společnosti Wordpress a lze jej instalovat zdarma. Tento plugin pomáhá zabránit spamu WordPress a komentářům trollů tím, že požádá komentátora, aby odpověděl na pár otázek.

November 30, 2017