Back to Question Center
0

Semalt: Identifikace odkazů Spam a Ghost v Google Analytics

1 answers:

Google Analytics je od svého uvedení v roce 2005 jedním z nejvýkonnějších nástrojů pro sledování, sledování a reportování návštěvnosti webových stránek . Analytický nástroj byl předmětem diskuse v nedávné době po tvrzeních o přenosu falešných statistiky provozu webu. Doporučení týkající se duchů a spamu v analytické službě Google jsou některé z nejvlivnějších aktivit odrážejících nepravdivé informace správci webu.

V tomto článku Jack Miller Semalt senior manažer úspěchu zákazníků poskytuje věrohodné informace o doporučeních spamu a duchů, které odkazují na útoky trojan, malwaru a virů na počítačové systémy.

Doporučení spamu - znáte je

Služba Google Analytics může někdy znamenat znepokojující statistiku provozu webu. Jednoho dne je provoz, který teče na místě, nízký a najednou vystřelí bez podstatného spouštěče. Rozdíl v dopravních tocích webových stránek se dramaticky změní z nejnižších na nejvyšší hodnoty z jednoho dne na druhý nebo během několika hodin, aniž bychom věděli, odkud pocházejí návštěvníci webu. Doporučení spamu mohou generovat falešnou návštěvnost na webových stránkách, což odráží jinak v Google Analytics. Bez řádného monitorovacího mechanismu k odhalení doporučení spamu a duchů může napadat malware a virus také systém. Falešní návštěvníci mohou postavit falešné naději majiteli stránek, aby jim odmítl mnoho příjmů.

Spam Doprava

Doporučení spamu a duchů registrují nepravdivé statistiky v Google Analytics. Uživatelé internetu, kteří navštěvují webovou stránku, nejsou registrováni jako skutečná návštěvnost. Spamová komunikace může vytvářet ztráty na zisku majitelům webových stránek, stejně jako trojan, virus a malware. Prevence a odstranění spamu může usnadnit přesnou statistiku provozu.

Typy spamu

Existují dva typy spamu, které mění skutečné statistiky návštěvníků na webových stránkách, které jsou registrovány v Google Analytics. Spam může být buď doporučení spamu, nebo odkaz na duch. Zatímco duchovní doporučení se zaregistrují jako skuteční návštěvníci na webových stránkách, aniž by navštívili stránky, doporučení spamu provádí automatické prohledávání prostřednictvím webových stránek, které narušují data. Stejně jako malware a viry, nevyžádaná pošta potřebuje eliminovat spam na webu.

Identifikace spamu

Ne všechny odkazy propojené prostřednictvím e-mailů, webových stránek a sociálních médií jsou přátelské k zabezpečení počítače. Klikání na odkazové odkazy s mnoha upozorněními je důležité. Sdílené odkazy mohou stahovat škodlivý software, viry a trojské koně a způsobit vážné poškození počítače. Použití antivirového softwaru může pomoci před kontrolou zabezpečení systému před připojením k internetu.

Hledání odkazů odkazu Spam v Data

Nabídka Doporučení v sekci Vše Doprava v oblasti akvizice, která se nachází v účtu Google Analytics, poskytuje přehled návštěvníků webových stránek. Po kliknutí na odkaz "pokročilé" je možnost filtrovat relace. Jeden odkaz návštěvy, který se vyskytuje více než desetkrát, může ovlivnit statistiku provozu do značné míry a může vyplynout z doporučení spamu Source .

November 23, 2017