Back to Question Center
0

Semalt: Jak filtrovat interní návštěvnost v Google Analytics?

1 answers:

Mnoho podniků spravuje své klienty pomocí nástrojů pro sledování provozu. Adresa IP uživatele může být základní technikou pro sledování kvality webových návštěv přicházejících do vaší domény. Lidé provozující webové stránky elektronického obchodování zaměstnávají digitální marketing dovednosti, jako je SEO, aby získali své klienty. Tyto metody využívají nástroje, jako je Google Analytics, které mají tendenci sledovat a poskytovat hluboký způsob, jak dosáhnout vašeho cíle. Nástroje, jako je Google Analytics (GA), obsahují důležité informace, jako je návštěvnost webových stránek a konverze. V některých případech však provoz může pocházet z vlastní firmy - pampers casino bonus code. Některé využití vašich webových stránek v rámci vaší organizace může vést k návštěvám na webu, což nutně neznamená, že převedou na prodej. Například někdy může vaše společnost aktualizovat webové stránky jako loga, písma a obsah.

Pro získání přesného obrazu o vašem tržním chování je nezbytné filtrovat vnitřní přenos z dat GA. Abyste uspěli v této situaci, obraťte se na následující praktické tipy, které poskytl Ross Barber, přední expert z Semalt .

Údaje, které mají vnitřní provoz, mohou přinést špatný obraz internetových marketingových taktik. Navíc skrývají vaše data, takže je obtížné přizpůsobit své marketingové taktiky. Osoba s webovými stránkami musí provést nějaké úpravy v GA, aby filtrovala vnitřní návštěvnost z toho, aby se objevila v rekordní tabulce návštěvníka.

Důležité informace o adrese IP

Když se prohlížeč pokusí navštívit web, server zaznamená webovou návštěvu podle adresy IP. Adresa IP se podobá standardní fyzické adrese, pouze je dostupná na internetu. Většina poskytovatelů internetových služeb udržuje připojení k síti, které dává serveru žádost o adresu IP. Nejjednodušší způsob získání adresy IP počítače je z vyhledávače . Jednoduché vyhledávání Google například "co je moje adresa IP". V plánu připojení k internetu můžete přepnout na statický plán IP. Jakmile obdržíte svou adresu IP, je možné její návštěvy v Google Analytics vyloučit.

Jak filtrovat interní provoz v Google Analytics

Aby člověk mohl filtrovat interní provoz, je nutný účet GA. Měli byste se přihlásit k účtu GA. Jakmile jste přihlášeni, můžete svou adresu IP vyloučit. Chcete-li to provést, přejděte na kartu administrátora. Najdete jej na bočním panelu nebo v pravém horním rohu zobrazení nativní webové stránky. Z tohoto panelu klikněte na nabídku Přidat filtr. Klikněte na toto červené tlačítko a nastavte název filtru, který používáte. Možná budete muset v uživatelských filtrech přidávat budoucí přírůstky, takže je nezbytné zadat jméno.

Klikněte na rozbalovací nabídku a vyberte možnost "vyberte typ filtru". V této možnosti můžete zadat adresu IP, kterou chcete vyloučit. Zadejte IP adresu počítače, který používáte, nebo statickou adresu IP vaší společnosti. Tato adresa IP lze nalézt z vyhledávání, které jste provedli v prvním kroku. Vždy nezapomeňte uložit změny, které provedete v GA. Vždy máš více pohledů, aby se změny vrátily v případě, že se něco pokazí.

November 26, 2017