Back to Question Center
0

Semalt: jak se ujistit, že vaše stránky jsou zabezpečené proti útokům hackerů

1 answers:

Únik osobních údajů je pro uživatele internetu stále větší výzvou. Theinformace zahrnují nahrané obrázky celebrit, informace o kreditní kartě, vládní údaje, e-mailové adresy a hesla. To znamená, žesvět hackerů ovládl internet na všech úrovních. Noví lidé možná nechápou, jak mohou být jejich blogy nebo webové stránky hackoványinformace o kreditní kartě. Nicméně, hackeři, mají zájem o to, aby nezabezpečili špionážní boty,bez vašeho vědomí. Navíc mohou hackovat do nových databází stránek a manipulovat nebo zničit důležité údajeinjekcí škodlivých odkazů nebo útěku hostitelského serveru.

Zde jsou jednoduché kroky nabízené Michaelem Brownem, manažerem úspěšnosti zákazníka společnosti Semalt Digitální služby, můžete použít k udržení hackerů v zálivu:

  • Nejdříve aktualizujte svůj software. Majitel stránek musí zajistit jakýkoli kussoftware, který používají, je aktuální, bez ohledu na to, zda byly jejich webové stránky vytvořeny od začátku nebo že staví internetovou stránku třetí stranyplatforma na klíč. Provozovatelé CMS, jako Joomla a WordPress, vždy pracují na vydání pravidelných aktualizací a záplat, což zhoršuje softwarezranitelná vůči hackům. Zajistěte proto, abyste nainstalovali aktualizace a spustili nejnovější verzi, která podporuje vaše webové stránky.
  • Za druhé vytvořte vrstvy zabezpečení kolem vašich webových stránek..Stejně jako běžíteantiviru před prohlížením webu v počítači, musíte mít bezpečnostní systém, který slouží jako první obranná taktika vašeho webuproti útokům. Například Web Application Firewall je důležitým obranným nástrojem. Je určen ke kontrole provozu a odstranění všechškodlivý požadavek, a proto poskytuje ochranu před útoky hrubou silou SPAM, SQL injekce a Cross Site Scripting.
  • Za třetí přepněte na Hyper Text Transfer Protocol Secure (HTTP). HTTP jebezpečný komunikační protokol používaný při přenosu citlivého obsahu mezi webový server a webovou stránku. Protokol přidává protokol SSL(Secure Sockets Layer) a TLS (Transport Layer Security) na HTTP server, čímž zajistí vlastní data a uživatele z hackerských útoků.
  • Potom použijte silná hesla a pravidelně je měňte. Dochází k nárůstubrutálních útočníků, kteří správně odhadli uživatelská jména a kombinace hesel. Použití silných hesel je tedy účinným způsobemomezení slovních útoků a brutální síly. Navíc silná hesla jsou nezbytná pro admin, databázi a webový server.
  • Konečně, je těžké zjistit adresáře administrátorů. Hackeři mají přístupinformace o webových stránkách pomocí zdrojových a invazních adresářů administrátorů. Mohou používat skripty, které skenují všechny adresáře na webuserver pro předvolební výrazy jako "přihlašovací jméno" nebo "admin" a ohrozit zabezpečení vašeho webu zadáním těchto složek. Tak zajistěte
  • , které jsou známé pouze vývojářským týmem,

Závěrem, ve světě online zabezpečení může být jakákoli webová stránka napadena. Úspěšnýútoky poškozují data vlastníka kromě ohrožení informací o uživateli. Navíc útoky mohou způsobit Google a dalšívyhledávače na černý seznam webových stránek, aby se zabránilo šíření škodlivých informací na webu. Vždy zůstaňte opatrní.Proveďte alespoň tři základní kroky uvedené v tomto článku, abyste se vyhnuli tomu, že byste byli hackery Source .

November 23, 2017