Back to Question Center
0

Semalt: Jak vyloučit parametry dotazu ze služby Google Analytics

1 answers:

Při navrhování webových stránek a jejich optimalizaci pro vyhledávače jsou vyhledávací znaky jedním z faktorů, které mohou způsobit, že se stránky na stránkách s výsledky vyhledávačů nezdaří. Pro každou online start-up podnikání může být realizace webové stránky elektronického obchodování jedním z nejlepších obchodních přístupů, které mohou existovat. Například podniky mají schopnost dosáhnout nekonečného tržního potenciálu na celém světě pomocí některé z online marketingových technik. Digitální marketing může zahrnovat několik způsobů, jak se webová stránka a obsah setkat s jejími příjemci. Je možné využít na optimalizaci pro vyhledávače na webových stránkách a načíst provoz z některých SERP určitých klíčových slov - mens hats spring racing carnival.

Vedoucí manažer úspěšných služeb Semalt Digital Services Jack Miller zde zpracovává některé závažné otázky týkající se vyloučení parametrů dotazu ze služby Google Analytics.

Digitální marketing je široké spektrum činností. Zdá se, že mají všechny prvky, které zvyšují viditelnost vašich webových stránek, stejně jako získávání mnoha potenciálních klientů. Některé z technik prezentovaných v platformě digitálního marketingu zahrnují optimalizaci pro vyhledávače, obsahový marketing a další platformy, jako je Social Media Marketing (SMM). Vyloučení parametrů dotazu pomáhá všem těmto procesům dosáhnout dobrého motoru bez zásahů. V ostatních případech mohou přispět ke zvýšení bezpečnosti používání vašich webových stránek.

Spamový odkaz je běžným problémem, kterým čelí většina uživatelů internetu. Vylučování nevyžádané pošty z používání webových stránek je důležité. Spam může obsahovat trojské koně a malware, které mohou ohrozit bezpečnost používání vašeho webu. V ostatních případech je nezbytné zvýšit citlivost vaší veřejnosti na blížící se spamové útoky, které mohou způsobit zranitelnost uživatelských účtů. Konvenční spamové filtry, stejně jako přilepení k jiným anti-spyware metodám, mohou zabránit tomu, aby se objevily spamové útoky. Je důležité vyloučit v nástroji Google Analytics parametry dotazu pro kontrolu spamu odkazů. V ostatních případech mohou uživatelé při procházení vašich webových stránek zaznamenat určitou bezpečnostní dobu. Vždy si pamatujte, že bezpečnost vašeho webu, stejně jako bezpečnost uživatelů, závisí na vašich bezpečnostních opatřeních.

Jak vyloučit parametry dotazu

Parametry dotazu můžete vyloučit ve svém účtu Google Analytics přihlášením do administrátorského panelu. Odtud můžete kliknout na svůj účet a potom vybrat zobrazení. Ve světelném panelu můžete klepnout na nastavení zobrazení. Na tomto místě můžete vyloučit parametry dotazu, které potřebujete ve skupině zobrazení Google Analytics. Když provedete tyto změny, je nezbytné klepnutím na tlačítko Uložit, aby se ujistil, že konfigurace se nezmění. Tento postup může být užitečný pro vaše webové stránky.

Závěr

Služba Google Analytics určuje své metrikové informace z některých načtených adres URL. V ostatních případech je možné zahrnout filtr nevyžádané pošty služby Google Analytics, který vyloučí falešné návštěvy webových stránek. V tomto opatření mohou uživatelé provádět legitimní návštěvy webových stránek, stejně jako jiné typy výskytů na webových stránkách. Parametry dotazu jsou jednou z metod, které Google Analytics používá k řízení informací a metrik webu. Společnosti tyto informace pomáhají při hodnocení svých webových stránek ve vyhledávačích.

November 24, 2017