Back to Question Center
0

Semalt: Kroky, které je třeba provést za účelem zabezpečení webových stránek od hackerů

1 answers:

Jeden velký strach, že majitelé webových stránek musí žít, je myšlenka, že někdo změní jejichpracovat nebo je zcela vymazat. Vytváření obsahu na webových stránkách trvá tvrdě, a to je třeba udělat pro jeho ochranu.

Kromě provádění pravidelných záloh je zde seznam tipů připravených Michaelem Brownem Semalt Správce úspěšných zákazníků, který vám pomůže zajistit bezpečnost vašeho webu:

1. Aktualizovat všechny platformy a skripty

Mezi nejlepší věci, které je třeba udělat, je aktualizovat všechny platformy a skripty nainstalované v prohlížečipravidelně. Důvodem je, že tyto nástroje mají často otevřené zdrojové kódy, které jsou k dispozici vývojářům s dobrými úmysly, stejně jakohackerů. Weboví hackeři mohou póru nad kódem, hledají všechny nedostatky nebo mezery, které mohou využít, aby získaly vstup a kontroluwebová stránka. Aktualizace nepotřebuje mnoho času na dokončení a pomáhá efektivně zmírnit tato rizika.

2. Nainstalujte případně bezpečnostní pluginy

Po předchozím pokusu o aktualizaci se ujistěte, že prohlížeč má zabezpečenínainstalovány pluginy, aby se předešlo jakýmkoli pokusům hackerů získat přístup bez povolení. Bezpečnostní pluginy se zabývají nedostatky, které jsou vlastníjakékoli platformě a znemožnit případné hackerské aktivity. Alternativně je nástroj SiteLock nástrojem, který má za úkol poskytnout pravidelné informacemonitorovat zprávy poté, co foils pokusy hacking. Pokud úspěch firmy závisí na správném fungování webových stránek, pak SiteLockje cennou investicí.

3. Použití protokolu HTTPS

Při použití protokolu HTTPS se může stát, že se na liště prohlížeče zobrazí zelený signálUpozorňujeme, že se chystáte poskytnout citlivé informace na webových stránkách. Písmenná zkratka pět písmen je důležitým indikátorem bezpečnostia že je bezpečné poskytnout požadované informace..Pokud podnikatelská stránka vyžaduje, aby návštěvníci poskytli své osobní údaje, pakmusí investovat do certifikátu SSL. Přichází s dodatečnými náklady, ale jde dlouhou cestou k budování důvěryhodnosti místa a výrobyje bezpečnější.

4. Parametrizované dotazy

Nejvíce obyčejné webové stránky hacks, které mají mnoho míst padnou obětí, jsou ty, které souvisejí s SQLinjekcí. SQL injekce záleží na webových formulářích nebo parametrech adres URL, které umožňují zadání externích informací pro poskytování informací, pokud jsouvlevo otevřít. Co se stane, že weboví hackeři vloží kód do databáze webových stránek, což jim umožní získat snadný vstup kdykolichtějí. Pro vlastníky webových stránek je problém, protože mají chránit soukromé informace, které jim klienti důvěřují. Parametrizovánodotazy zajišťují, že kód použitý pro webové stránky je pevně stanoven a neposkytuje tedy prostor pro přidání. Weboví hackeři to považují za nemožné porazit.

5. Politika zabezpečení obsahu (CSP)

Dalším běžným prostředím, které hackeři používají na webu, jsou útoky typu cross-script (XXS). Prostřednictvím nich se jim podaří sklouznout škodlivý JavaScriptkód do webových stránek. Parametrizovaná strategie používaná spolu s CSP, která uživateli umožňuje definovat domény prohlížečeby měly považovat za legitimní zdroje spustitelných skriptů, kdy přistávají na stránce, stačí. Prohlížeč pak může ignorovat všechnyjiné, které nebyly zahrnuty do seznamu směrnic povoleny provádět změny na stránkách webových stránek.

6. Zabezpečená hesla

Lidé se rozhodli vybrat hesla, která se snadno pamatují. Měli bychom se však snažit myslet na bezpečné heslo.Čím delší je heslo, tím lépe. Měla by používat znaky, čísla a písmena. Zřejmé hesla dávají integrituv sázce. Stejným způsobem zavedte stejný požadavek na hesla, která uživatelé používají.

7. Uzamkněte oprávnění k adresářům a souborům

Každý soubor a složka obsažená na webu mají sadu oprávnění a ovládacích prvků, pokud jde o to, kdo je může číst, psát nebo je spouštět. Přiřaditkterý má přístup ke každému z těchto oprávnění na základě uživatele a skupiny, do které patří Source .

November 23, 2017