Back to Question Center
0

Semalt popisuje aspekty korelace mezi webovým designem a SEO

1 answers:

Web Design a SEO mají hodně společného, ​​ale myslí to úplně jinakvěci. Vzhledem k tomu, že lidé nadále vytvářejí stále více webů, může se zajímat, jaké prvky je třeba následovat. Například bloggerse může pokusit vytvořit příjemný, přátelský a snadno použitelný web s vysokou kvalitou obsahu. Bude však stále vyžadovat odpovídající částkuSEO techniky, které se použijí k dosažení požadovaného cíle.

Správce úspěšnosti zákazníka společnosti Semalt Digitální služby, Max Bell poukazuje na to, které faktory způsobují úzkou souvislost mezi Web Designem a SEO.

Vztah mezi web designem a SEO

SEO se do značné míry zabývá výběrem klíčových slov. Jeho primárním cílem je zajistitže klíčová slova se používají v názvech stránek i v celých nadpisy. Klíčová slova by se měla shodovat s klíčovými slovy vašeho konkurentavybrané z rozsahu těch, které lidé prohledávají a nacházejí vaše webové stránky. Spolu s tím by měly všechny obrázky na vašem webumají "popisky Alt", které umožňují všem divákům vidět, kam patří daný obrázek. SEO zahrnuje použití dotazových řetězců, které se skládají z klíčových slov,namísto náhodných kódů / písmen. SEO je tedy vaším obchodním zástupcem, který přivádí lidi ke dveřím vašeho obchodu. Výsledkem je SEOkanál, který používají internetoví obchodníci ke zvýšení návštěvnosti jednotlivých stránek.

Když SEO přináší návštěvníky na vaše stránky, web design, na straně druhéje nástroj, který musí konvertovat návštěvníky do kupujících..Nezáleží na tom, co vaše stránky propagují, návrh webových stránek bude obsahovat výzvu k akcipoložky na různých pozicích internetových stránek. Web design zahrnuje technický aspekt vytváření uživatelských zkušeností s vašimi webovými stránkami.Rozvržení, vizuální vzhled, struktura a způsob, jakým je uživatel zapojen, jsou klíčové aspekty, které by měl webový design pokrýt. Dobré stránky jsou jednoduchénavigace, která bude reagovat rychleji než navigace na webových stránkách soutěžícího. Uživatelské rozhraní by mělo být plně ponořující a reagovat na všechnyzařízení, která mohou pracovat s různými operačními systémy.

Konflikt mezi webovým designem a SEO

Web design se zaměřuje na technické aspekty vytváření vašehowebové stránky a faktory, které byly vzaty v úvahu za účelem poskytnutí dobrého zážitku při prohlížení. Na druhou stranu, vyhledáváníOptimalizace motoru (SEO) je tím, co zvyšuje viditelnost vašich webových stránek pro vyhledávače jako Google, Bing a Yahoo. Konkrétnívyhledávací fráze dosáhnou jedinečných špičkových pozic, které poskytnou vašemu webu přiměřené množství provozu.

->

V některých případech se cíle SEO a webového návrhu mohou lišit. Prowebový design upřednostňuje použití mnoha obrázků, které vysvětlují obsah prezentovaný na webových stránkách. Na druhé straně se SEO zaměřujeo používání slov. Použití snímků ve skutečnosti snižuje potřebu používat textový obsah, který vám může poskytnout konkurenční výhoduvyšší pořadí. Efektivní návrh webových stránek bude zdůrazňovat využití konkrétních frází, které zvyšují celkovou viditelnost rozvržení.Spolu s tím SEO zvýrazní co nejvíce klíčových slov v mnoha pozicích v rámci obsahu webových stránek.

SEO i web design jsou důležité pro dosažení webových stránekdlouhodobé cíle. Vzhledem k tomu, že SEO zvyšuje viditelnost vašeho webu a obsahu, měl by návrh vašich stránek tyto návštěvníky převéstdo zákazníků. Výsledkem je, že oba jsou důležité a mohou vyžadovat práci v ruce v jedné nebo mnoha jejich aspektech, aby přinesly úspěšnou webovou stránku Source .

November 30, 2017