Back to Question Center
0

Semalt představuje šest zásadních fází optimalizace obrazu

1 answers:

Bohužel lidé nevědí, jak důležité je používat kvalitní obrazy. Takže nevěnují pozornost optimalizaci obrazu pro SEO. Google preferuje webové stránky s multimediálními médii, což znamená, že velké množství souborů PDF, videa, obrázků a sociálních médií může přidat k celkovému rozložení vašeho webu hodnotu. Ale ve vašich článcích není snadné používat kvalitní obrázky, protože je spousta věcí, které je třeba věnovat pozornost.

Velikost a obrázky:

Max Bell, Semalt Customer Success Manager, uvádí, že byste měli co nejmenší obrazy týkající se velikosti souboru. Příliš velké nebo příliš malé snímky vám nemohou dosáhnout požadovaných výsledků - korres lip butter balm. Proto je třeba před použitím obrázků změnit jejich velikost, aby byly optimalizovány pro výsledky vyhledávače . Také byste měli dát své obrázky (example.jpeg) správné jména a ujistěte se, že jména jsou relevantní pro váš webový obsah. Vždy ukládejte obrázky v malém rozlišení, například 200x200px a nenahrávejte je ve formátu 4000x4000px.

Další textové a popisné značky:

Značky textu a popis obrázků jsou povinné z hlediska SEO. Pokud se váš snímek nezobrazuje správně, měli byste ho nahradit obrázkem, který má lepší rozlišení a nezapomeňte do něj vložit další textové a popisné značky. Altový text slouží jako kotevní text pro konkrétní odkaz. Google nikdy nedoporučuje používat více odkazů uvnitř stránky, ale je to dobrá SEO praxe. Co se týče značek popisu, můžete je přidat nebo nemusíte .

Velikost obrázků v SEO:

Používáte-li aplikaci Photoshop nebo jiný podobný nástroj, neměli byste snímky ukládat ve vysoce kvalitních rozlišeních. Místo toho byste měli snížit kilobyty tím, že obětujete určitou kvalitu. Nástroje jako TinyPNG lze použít ke zmenšení velkého počtu obrázků. Například, pokud máte 100kb obrázek, měli byste jej optimalizovat pomocí TinyPNG a přenést ho na 10kb nebo méně. Tím se zlepší doba načítání vašeho webu z deseti sekund na tři sekundy.

Organizace obrázků:

Jedním z nejdůležitějších aspektů optimalizace obrazu na stránce není nic jiného než organizace s obrazem. V dnešní době webové stránky jako Shopify a eCommerce uspořádaly fotografie ve specializovaných adresářích. Pokud nepoužíváte žádné z těchto rámců, můžete na svém serveru uspořádat vlastní fotografie. Google by neměl nechat procházet vaše webové stránky celkově, dokud nebudou plně optimalizovány. Pokud máte zájem o infografiku, měli byste se dozvědět více o optimalizaci obrazu online.

Formát obrazu:

Pokud jde o uložení obrázků v aplikaci Paint nebo Photoshop, měli byste soubor uložit ve správném formátu. JPEG je nejlepší a nejznámější formát obrazu, který přidává hodnotu celkovému vzhledu vašeho webu. PNG, na druhou stranu, je dobré pro grafiku, jako jsou malé ikony webové grafiky a loga. GIFy jsou užitečné, pokud chcete do svých článků vložit některé animace.

Pořadí v Google Obrázky:

Vzhledem k těmto skutečnostem můžete snadno zoradit svůj web ve službě Obrázky Google. Obrázky Google zajišťují, že na váš web přináší spoustu návštěvnosti, ale ujistěte se, že obrázky, které používáte, jsou až na značku. Zůstaňte od fotografických fotografií a používejte jedinečné snímky.

November 26, 2017