Back to Question Center
0

Semalt: Snadné způsoby, jak odstranit svůj provoz z Google Analytics

1 answers:

Ivan Konovalov, přední expert z Semalt , vás naučí, jak odstranit pohledy z Google Analytics, abyste získali kvalitní výsledky.

Vzpomínám si na dobu, kdy jsem začal blog před několika měsíci. Během svého účtu Google Analytics jsem získal více než 1500 zobrazení denně, ale při úpravách svých stránek a změně některých nastavení se změnilo více. Některé mé stránky jsem upravoval stovky až tisícekrát, abych dosáhl požadovaných výsledků. Různí blogéři zveřejňují své přehledy o stránce nebo sdílejí dopravní statistiku na sociálních médiích otevřeně a neuvědomují si, že to může poškodit jejich blog nebo vlastní pověst na internetu - become business valuation expert. Je to proto, že spousta spamerů by se snažila snížit počet zobrazení na svých webových stránkách, a tím ovlivnila jejich přehledy Google Analytics. Když sdílíte odkazy na webové stránky na sociálních médiích, měli byste se ujistit, že jste z nich vyloučili položky interního provozu. Není to něco, co je k dispozici jako výchozí nebo je standardní. Místo toho byste museli ručně nastavit nebo nainstalovat plugin pro dosažení požadovaných výsledků.

Vyloučení vaší IP adresy v Google Analytics

První a nejdůležitější věc, kterou musíte udělat, je vyloučit vaši adresu IP v Google Analytics. Je důležité zabránit tomu, aby se váš názor začal počítat. Proto byste se měli soustředit na chování externích klientů a na to, jak se s vašimi webovými stránkami setkávají. To může mít velký vliv na vaše webové stránky a jejich celkový výkon. Za tímto účelem byste museli nejprve identifikovat svou vlastní adresu IP. Google učinil pro své uživatele snadné a jednoduché. Stačí zadat, co je moje IP ve vyhledávání Google, a uvidíte, co je vaše veřejná IP adresa. Je velmi snadné vyloučit jednu adresu IP ze služby Google Analytics. Chcete-li však vyloučit více IP adres, musíte provést příslušné změny. Za tímto účelem byste nejprve měli vytvořit filtry pro různé IP adresy a vyřadit je jeden po druhém.

Vyloučení nastavení v doplňcích WordPress Google Analytics

Je to další důležitá metoda. Měli byste vyloučit nebo upravit nastavení v pluginech Google Analytics WordPress. Za tímto účelem byste se měli podívat do části filtrů v účtu Google Analytics a zvolit možnost vlastního filtru. Dále byste měli vyloučit veškerý neoriginální nebo nelegální provoz, stejně jako zdroje a kliknout na tlačítko vzorku filtru. Zde byste měli použít vlastní kód proměnné, který by mohl být přítomen v tělese vašeho HTML. Jedná se o snadno použitelnou možnost, která zabraňuje neoprávněnému použití vašich údajů a vytváření falešných přehledů službou Google Analytics. Znamená to, že když někdo navštíví vaše webové stránky, jejich počty nebudou započítány, pokud nebudou identifikovány soubory cookie. Je to fantastická a jedna z nejlepších možností, takže byste měli tuto metodu používat na všech svých webových stránkách. Pro blogy je důležité udržovat jejich publikum a důvěryhodnost jejich webových stránek. Takže tato metoda bude velkou pomocí.

November 24, 2017