Back to Question Center
0

Semalt: Typy spamových e-mailů a spamových komentářů, které můžete získat

1 answers:

Je jisté, že více než 92% webmasterů a blogerů je unaveno nevyžádanými e-maily a spamovými komentáři. Někdy lidé, kteří souhlasili s přijímáním bulletinů, místo toho začali přijímat nevyžádané e-maily a komentáře spamu nepřetržitě. Řešení těchto dvou problémů je možné pouze tehdy, když víte všechno o jejich typech. Zde Michael Brown, Semalt Customer Success Manager, uvedl různé typy spamových e-mailů a spamových komentářů, které můžete získat po celou dobu.

Spam pro odborníky v oblasti sociálních médií:

Odborníci z oblasti sociálních médií a online obchodníci vědí, že spam v sociálních médiích je pro velké podniky a značky na internetu velkým problémem. Zatímco jste zaneprázdněn propagací vašich produktů a služeb na sociálních médiích, zejména na Facebooku a Twitteru, můžete být napadeni spamem - best security camera for small business. Sociální média podvodníci a hackeři chtějí vědět vše o vaší e-mailové adrese a webové stránce. Poté použijí tyto informace k odesílání nepotřebných zpráv nebo k nepříjemnému komentování vašeho blogu. to vše je možné provádět prostřednictvím sociálních médií.

Nesprávný Win Spam:

Šťastný vítěz spamu nastává, když se lidé stěžují na to, že nezískávají žádné ceny na internetu. Například pokud hrajete některé videohry nebo používáte několik aplikací online, možná budete chtít vyhrát peněžní ceny nebo slevy při online nakupování.Toto je místo, kde začne spoušť štěstí, hackeři se dozví, kteří uživatelé mají zájem něco vyhrát a přilákat si je s takzvanými úžasnými nabídkami a nabídkami.

Spam pro práci s přáteli:

Jedná se o jiný typ emailové nevyžádané pošty a komentuje spam, který může způsobit problémy. Uživatelé, kteří si chtějí okamžitě dostat vysněné zaměstnání, obvykle dostávají do pasti spammeři a stále dostávají nevyžádané zprávy. Také blogery, kteří právě rozvinuli své blogy nebo webové stránky, se mohou stát také oběťmi spamového pracovního stanu, protože spammeři je lákají s krátkodobými úspěchy. Není jisté, že se dostanete do kontaktu s lidmi, o kterých nic nevíte. Aby byla zajištěna vaše bezpečnost, neměli byste nikdy sdílet adresu svého blogu nebo e-mailovou adresu s cizincem.

Spam pro iPad zdarma:

Pokud vám někdo nabízí bezplatné služby pro iPad, je pravděpodobné, že vás chce podvádět a ukrást citlivé informace. Tento spam apeluje na ty, kteří nemají základní a pokročilé znalosti o internetu. Všechny e-maily a komentáře, které uvádějí, že jste vyhráli iPad zdarma, jsou dobré pro nic. Nikdy byste neměli otevřít své přílohy a číst jejich zprávy, protože spammeri budou infikovat váš počítač malwarem nebo viry.

Ztráta hmotnosti:

Obezita je jedním z hlavních problémů na internetu a mnozí lidé chtějí okamžitě zbavit kilo. Bohužel neexistuje žádná zkratka, a budete muset pracovat opravdu tvrdě. Ti, kteří tvrdí, že můžete hubnout v žádném okamžiku, jsou ve skutečnosti spammeři. Mohou opustit odkazy zpět na své škodlivé stránky v sekci komentářů nebo vám mohou pravidelně posílat spoustu nevyžádaných e-mailů. Měli byste být opatrní při sdílení vašich osobních údajů s někým, protože většina osob na internetu jsou hackeři.

November 30, 2017