Back to Question Center
0

Semalt vysvětluje, jak chránit vaše stránky před tím, že jsou napadeni

1 answers:

Internet je obrovský zdroj, který má neomezené možnosti. Výsledkem je on-lineplatforma nabízí četné způsoby, jak se značky a organizace mohou setkat s jejich publikem, stejně jako s neomezeným trhem.Mnoho podnikatelů začíná pracovat s elektronickým obchodem, aby si vytvořilo své webové stránky a napomohlo jejich marketingové kampaně. Jsou tu takémnoho blogerů s četnými úspěšnými blogy online. Při provozování webů elektronického obchodování je jejich bezpečnost jedním z mnoha dalších faktorůmusíte zvážit.

Při vytváření webových stránek se zaměřujeme na poskytování služeb, spokojenost zákazníků aodvolání UX. Většina marketingových technik, které stránky obvykle používají, zahrnuje metody optimalizace pro vyhledávače (SEO), například klíčová slovavyhledávání a propojení. Potenciál, který má hacker proti webové stránce, není myšlenka, která překračuje mysl většiny osob.

Když se učíme, jak předcházet útokům na hrubou sílu, je důležité se naučit některétechniky, které mohou zabránit některým společným hackům. Nik Chaykovskiy, senior manažer úspěšného zákazníka společnosti Semalt Digitální služby, upozorňuje na vaše všeobecné chyby a způsoby, jak se jim vyhnout:

  • Únik informací.

Tento útok může zahrnovat chybová hlášení i on-line přihlašovací formuláře. Při vytváření webových stránek,je důležité, aby pole s názvem byla prázdná nebo prázdná. Tato funkce může hackerovi popřít některé cenné informace, které mohou používatautomatizovat útoky. V jiných případech musí být chybové zprávy uživatelsky přátelská slova. Některé chyby mohou dát hackerům představu o tomzranitelnost systému..

  • Blokování účtu.

Tato funkce umožňuje uzamknout účet po vyzkoušení několika pokusů o přihlášení.Povolení některých omezených zkoušek dává uživatelskému účtu oběti jisté výhody pro zabezpečení proti hackerovi. Použití bezpečného hesla může býtcož je důležité opatření, které mohou lidé využít ke zvýšení bezpečnosti svých webových stránek. Captcha kódy mohou také zabránit automatickému přihlášenímohou pocházet z robotů. Také zajistí, že je to skutečná osoba, která používá web, nikoli robota.

  • Složitost hesla.

Je nutné používat bezpečné heslo, zejména na administrátorském webu.Bezpečné heslo může zabránit vašim webovým stránkám před standardními jednoduchými útoky. Heslo jako 12345 je nejistá a může vést k přirozenému útoku.Je důležité použít generátory hesel, aby přišli s jedinečným heslem. Důležité je také, abyste stále měnili své heslo. Vymůže zvýšit bezpečnost vašeho webu tímto způsobem.

Závěr

Existuje mnoho způsobů, jakými mohou hackeři najít cestu k webové stránce. Některý znejčastější způsoby, jakými hackeři hackují webové stránky, zahrnují SQL Injection a Cross Site Scripting. To je důležitéabyste zvýšili bezpečnost svých webových stránek i vašich klientů prostřednictvím návrhových metod uvedených ve výše uvedených pokynech.Můžete být schopni zlepšit způsob, jakým funguje webová stránka, a zabraňuje tomu, aby se hackerovi podařilo napadnout webové stránky.Bezpečnost online využití vašich webových stránek je v rukou administrátora. Hackeři mohou také ukrást cenné informace o zákaznícíchjako jsou kreditní karty. Je důležité tento aspekt zvážit při navrhování webových stránek Source .

November 23, 2017