Back to Question Center
0

Semalt vysvětluje, jak vytvořit filtr v Google Analytics

1 answers:

Služba Google Analytics je slavná a dobře známá služba, která vám umožňuje zobrazit podrobnosti a všechny informace, stejně jako statistiky, jak se uživatelé chovají na vašich webových stránkách. Filtry, které se nacházejí ve službě Google Analytics, lze snadno nastavit a lze je kdykoli vytvořit. Zde můžete vyloučit nebo zahrnout data, o kterých analytika hlásí. Pokud jste například vytvořili filtry, které vyloučí několik IP adres a interní protokoly vašich editorů, je pravděpodobné, že filtry nefungují správně a měly by být co nejdříve změněny. Můžete vytvářet filtry, které vylučují data z konkrétních měst nebo zemí.

Ross Barber, Semalt manažer úspěchu zákazníků informuje, že s filtrem v Google Analytics je možné, že každý může zahrnout nebo vyloučit konkrétní webové stránky, což zajistí kvalitu jejich zobrazení a hitek - online computer support companies. Služba Google Analytics vám nabízí spoustu možností definovat vaše filtry cennými a užitečnými informacemi. Můžete upravit nastavení a provést pokročilejší, abyste získali nejlepší a přiměřené výsledky.

Vytvořte předdefinovaný filtr nebo vlastní filtr

Chcete-li vytvořit předdefinovaný filtr nebo vlastní filtr, měli byste váš Google Analytics nechat nějaký čas, aby mohl připravit přehledy pro vás. Pokud například máte webové stránky, které prodávají produkty pro děti, ale chcete získat zobrazení pouze z konkrétních zemí nebo měst, pak byste museli vyloučit všechna ostatní místa a příslušně upravit vaše nastavení. Nebylo by špatné říkat, že vlastní filtry mají velký výběr možností a funkcí. Umožňují vám nastavit filtry způsobem, který můžete vyloučit nebo zahrnout návštěvy na základě prohlížečů a umístění, jejich rychlosti připojení, zeměpisu a dalších charakteristik. Například pokud jste uspořádali místní události zpráv prostřednictvím vašeho webu, můžete filtrovat návštěvníky z vašeho města nebo města, abyste získali přiměřené výsledky.

Zvolte přepínač pro preferovaný typ filtru

Je velmi důležité si uvědomit, že byste měli vždy zvolit přepínač typů filtrů, abyste získali požadované výsledky. Zahrnují a vylučují možnosti, které vám umožňují zadat určitá data, a podle toho můžete připravit přehledy Google Analytics. Pokud nechcete, aby někteří lidé z konkrétních zemí nebo měst navštívili vaše webové stránky, můžete jednoduše zablokovat jejich adresy IP. Za tímto účelem byste měli zadat název města v části filtru a kliknout na tlačítko Zakázat. Tlačítka malých a velkých písmen umožňují zadat některé údaje pro zařazení nebo vyloučení z filtrů. Pokud nechcete, aby některé města navigovaly nebo viděly vaše webové stránky, můžete tyto města jednoduše zablokovat zadáním názvu do sekce Zahrnout. Tato volba je užitečná pro lidi, kteří chtějí na svých webových stránkách cíle cílené na zemi, a chtějí zajistit, aby vše bylo pravé, originální a až po značku. Možnosti Vyhledávání a nahrazení umožňují přizpůsobit způsob zobrazení vašich dat v Google Analytics. Tuto část můžete rozdělit do různých kategorií na základě vašich požadavků a nahradit neaktivní filtry s aktivními filtry pro přesnější a nejlepší výsledky.

November 23, 2017