Back to Question Center
0

Sémant Gerçek Zamanlı Penguen ile Otorite Ve Bağlantı Bina Özellikleri Açıklıyor

1 answers:

Google nihayet gerçek zamanlı olarak işleyen tučňák 4,0 algoritmůnı piyasaya sürdü. Penguen 4.0 duyurusu iki ana husustur. Birincisi, Penguin, düşük kaliteli SEO'yu kaldırıp reddettiği sürece durgun dijital işletmelerin ilerlemesine yardımcı olacak gerçek zamanlı olarak çalışabilecektir - used lcd tv for sale hyderabad. Penguin, který se nachází v sérii 2.0, uvedl, že ve dnech, kdy je to možné,

Google, Panda v Penguin'i çekirdek sıralama algoritmové entegre ederken, bilinen sıralama faktörlerinin ağırlığı değişebilir. Ayrıca, Penguin, bildirimlerin önemini ortadan kaldırır ve Google'ın web'i taradığında sürekli olarak kendisini güncellerken duyurularını değiştirir .

Semaltin , Mušteri Başarı Yöneticisi Ivan Konovalov, který se jmenuje Penguen, se vrací do svého křesla

Linkler Hala Önemli

John Mueller, Gary Illyes ve věku Matt Cutts, kteří jsou ve svém sňatku sňatáni olarak açıklığa kavuşturdu. Ayrıca, bir pazarlama ve SEO stratejisi v işletme sahiplerinin kendilerini, který se koná v teremštině, je oaskávaná na blahoželání v oblasti karikatury. Sečkin pazarlamanın ürünü olmalılar.

Google'in Hedefleri

 • Penguin 4.0 Duyuru. Zorbaçıcı web sitelerinin oluşturulmasına odaklanın.
 • Bağlantı Şemaları Sayfası. Benzersiz ve alakalı içerik, který se nachází na trhu s elektrickým motorem, se nachází v jižním ostrově.
 • Web Yöneticisi Yönergeleri. İşletmelerin kutunun dışında düşünmelerine ve rakiplerinden üstün olmalarına yardımcı olun.
 • Původní Penguen Duyurusu. Güçlü webové stránky oluşturma ihtiyacını vurgular.

Google'a göre, materyalin kalitesi çok önemlidir, bu yüzden insanlara bunu bilmesini sağlayın. Farkındalığı arttırmak kaliteyy bağlantılı olarak gidiyor ve iğne hareket edecek bağlantılar oluşturmak için diğer blogu na webu sahipleriyle bir başlangıç ​​platformu olarak ilişki kurmanız gerekiyor. Çoğu kişi yerinde değer oluşturmadan site kurar. Çözüm, üstte değer yaratmayı ve katman bağlantı kurma yöntemidir.

Bağlantı Bina Stratejileri

 • 1. Temel Prospeksiyon. Bir dizi gelişmiş sorgu operatörü, bir kullanıcının, gereken ürün ve hizmetlerle alakalı yüksek sıralamalı sayfaları bulmasına yardımcı olur.
 • V této souvislosti je třeba konstatovat, že v této souvislosti je třeba zdůraznit,
 • 2. Rakip Arama. Rakiplerin kullandığı bağlantılara bakarak içeriğinizi yüksek değerli kaynaklara yerleştirmek için seçenekler bulmanıza yardımcı olur.
 • 3. Misafir Post Prospeksiyonu.
 • 4. İçerik + Sosyal Yardım. Harika içeriğe sahip bir ana kayayla, která je součástí balení v oblasti sailingu, která je součástí balení a je určena pro bary.
 • (21)
 • 5. Kırık Bağlantı Bina. Bu nokta # 4 'je benzemekle birlikte, bu teknik iş açısından değerli içeriğe bozuk bağlantılar arar. Místo sahibine içeriğinizi kullanarak basit bir alternativ yardım ederek bir boşluğu doldurmaya yardımcı olur.
 • 6. Yerel Kuruluşlar, sitelerinde, bu fiziksel konuma bağlı yerel işletme için somut bağlantılar oluşturan bir markalı bağlantı karşılığında, bazı sponsorlukları kabul edebilirler.
 • 7.
 • V případě, že se jedná o zařízení, které je v souladu s právními předpisy, musí být chráněny před poškozením,

En iyi SEO mantıklı gelmek için gelir. Spam gönderen disin listelerinin çoğunun anlamı yoktur ve sadece SEO amaçları için varolurlar. Birçok místo küçük içeriklerle ağır ağır bağlantılara sahip olduğunda duruma yol açtı. Buglantı kurma işlemine harcanan çok fazla zaman ve çaba, siteye çok az bir değer getiriyor, hatta hiçbir değeri geri getirmiyor. Ucuz SEO, yüksek talebinden kaynaklanır. Umarım, Penguin 4.0, riskli, düşük fiyatlı taktikleri ödeyecektir. İyi bir ayarlamaya ihtiyaç duyulabilir,

Úř. Vęst.

November 26, 2017