Back to Question Center
0

Take Of Semalt na Rogue Sites - Dopad na vaše data

1 answers:

Stránky Rogue a odkazující spam nevyžadují dlouhou dobu bez jejich souhlasu statistiky a data on-line obchodů. Velké množství podniků B2C a B2B předpokládá, že záležitost zneužívaných webových stránek směřujících provoz na jejich stránky je automaticky zpracovávána službou Google Analytics, situaci, která narušuje data malých firem.

Ryan Johnson, jeden z předních odborníků z Semalt , poskytuje v tomto ohledu užitečné informace, které vám pomohou porozumět dopadu nečestních stránek na vaše data.

Spamové a oportunisté nyní využívají sledovacích kódů k tomu, aby vedli k vašemu webu falešnou návštěvnost a vášnivý malware. Uvedením kódu měření GA do vašeho webu se návštěvy na svých stránkách automaticky zobrazí v Google Analytics. To může nepříznivě ovlivnit váš web dvěma způsoby. Za prvé, malware a bot může převzít kontrolu nad vašimi webovými stránkami, které ohrožují vaše data. A za druhé, návštěvníci přesměrovaný na vaše stránky mohou kliknout zpět na vaše stránky, které ovlivňují vaše míry odchodů.

Když klienti navštíví vaše webové stránky a pokračují kliknutím na vaše stránky, míra okamžitých odchodů se zvýší, což znamená, že klíčové slovo pro konverzi je v dobrém postavení, aby bylo v algoritmech hodnoceno vysoko. Nicméně návštěvníci, kteří kliknou zpět na vaše stránky, snižují míru okamžitých odchodů, což znamená, že algoritmy označují vaše klíčové slovo za nepodstatné. To je místo, kde je potřeba zablokovat nepoctivé stránky a odkazující spam na návštěvě vašeho webu přichází.

Tipy pro identifikaci a označování nečestných míst

Vytvoření sestavy názvu hostitele s rozměry rozvržení a názvy hostitele se používá k identifikaci nepoctivých stránek. Metriky "jedinečných návštěvníků" a "návštěv" se používají k měření celkového počtu návštěv, které navštívily vaše webové stránky. Pomocí cílů a příjmů kampaně zajistěte, aby skutečná návštěvnost nebyla filtrována. Případně můžete do vlastního přehledu přidat nový filtr, který vyloučí interní návštěvnost, bot a pavouky a spamový odkaz, který obsahuje pověření domény.

Doporučujeme však, abyste při vylučování nevyžádaných stránek a spamového odkazu ze služby Google Analytics opatrně prováděli své úkoly. Oba názvy hostitelů Google, které se zobrazují ve vašem segmentu, by neměly být považovány za nepoctivé stránky, protože to může vést ke ztrátě cenných informací. Segment obsahuje také webovou vyrovnávací paměť, která určuje, kdy návštěvníci kliknou na možnost "mezipaměti" a přeloží název hostitele, který označuje, že někteří z vašich potenciálních návštěvníků používali službu Google pro překlad.

Zkontrolujte segment, abyste zjistili, zda uvidíte některé názvy hostitelů, které nejsou obeznámeny. Pokud je uvedete, vyvrtejte je na vstupní stránku návštěvníků. Vložte adresu URL hostitele na vstupní stránku návštěvníků, abyste se mohli podívat na stránky pomocí skutečné návštěvnosti. Po přesvědčení, že doména je nepoctivá, je filtrováte pomocí následujících postupů .

Filtrování nepoctivých míst využívajících reaktivní vyloučení

Po identifikaci seznamu názvů hostitelů, které mají být zablokovány, přidejte nové filtry vyloučení. Při použití této metody vyloučení nepoctivých domén je vhodné vzít v úvahu, že nové filtry vylučují nová data. Vytvoření dalšího filtru, který zůstane během procesu spuštění nefiltrován. Tímto způsobem získáte vaše data, i když se vypořádáte s vylučovací praxí.

Proaktivní metoda vyloučení

V této metodě vyloučení neoprávněných webů z vašeho Google Analytics jsou domény filtrovány v závislosti na tom, zda odpovídají vašim vytvořeným názvům hostitelů. Pokud název hostitele filtrovaných dat nesouhlasí s doménami, data nelze získat z vašeho přehledu.

Služba Google Analytics přišla k záchraně jak obchodů B2C, tak podniků B2B, které fungují na on-line platformách. Firma může nyní ze svých webových stránek filtrovat a vyloučit z webových stránek nepoctivé stránky, odkazující spam a malware a dosáhnout čistých a přesných přehledů. Buďte opatrní při vyloučení neoprávněných stránek z vašeho Google Analytics, abyste zabránili filtrování cenných informací Source .

November 24, 2017