Back to Question Center
0

Udržování webových stránek hackování v zátoce s Acunetix: Praktické tipy od Semalt pro všechny majitele stránek

1 answers:

Počítačová kriminalita a přesněji se hackerství zvyšuje. Hackeři se dostávajíchytřejší a složitější v jejich nemocné hře. Vznikly zprávy, které ukazují, že nefungují jako jednotlivci, ale spíše jakoblízko-knit hacking komunity. Zde publikují a sdílejí nové systémy narušení webových aplikací, které vám poskytnou bezesné noci.Členství na těchto webových stránkách a fórech je exkluzivní pouze pro několik vybraných.

Každý den čtete o novém hackerském útoku, ve kterém jsou stránky renomovaných webových stránekjsou infikovány malwarem. Tyto útoky přeměňují web na místo spuštění. Každý, kdo navštíví napadené webové stránky, je vystaven vysokému rizikučímž se jejich počítač infiltroval.

Proč se daří kybernetickému zločinu? Odpověď je přímá; přijetí webuzaložené technologie pro vedení elektronického obchodu vytvořily perfektní hnízdiště pro hackery. Zatímco tyto aplikace umožňujípodnikání pro bezproblémovou komunikaci s klienty a dodavateli, vzniklo několik dříve neznámých bezpečnostních hrozeb.

Důvody, proč vaše webové stránky byly cílené hackery může být mnoho. IgorGamanenko, manažer úspěchu zákazníků společnosti Semalt Digitální služby, nabízí se podívat na pár, pak představují způsob, jak chránit sebe.

Hacking pro extrakci citlivých dat

Každá podnikatelská činnost, která je online, je povinna mít některé webové aplikace odnákupní košík, přihlašovací stránky, formuláře pro podání, dynamický obsah a další webové aplikace na zakázku. Tyto webové aplikace byly navrženypomáhat návštěvníkům vytvářet, odesílat a načítat důvěrná data, která jsou uložena v databázi..

Jelikož vaše podnikání funguje nepřetržitě, může surfovat někdo z celého světapřes něj. Bohužel, nějaká nejistá webová aplikace umožňuje otevřít dveře hackerům. Pokud získají přístup k vaší databázi,pak jste ve velkých potížích. Osobní a kreditní karty zákazníků by mohly být prodány nebo vystaveny zbytku světa. Stovkyfirem ztratilo právní boje nad vystavením nebo krádeži těchto citlivých informací. Ostatní mají uzavřený obchod. Všichni ztratilidůvěru zúčastněných stran a klientů.

Hackování k implementaci phishingové schémy

Nepředpokládejte, že vzhledem k tomu, že je vaše databáze offline a bezpečná, jste bezpečné proti hackování.Vaše webové stránky mohou být hacknuty, aby zabraňovaly uživatelům navštěvovat "neškodné" odkazy přesměrované z vašich webových stránek. Takhle to dělají: onivložte kód do svých webových aplikací tak, aby byl uživatel přesměrován na phishingovou stránku, která se pak používá k získání jejich bankyDetaily účtu. Jakékoli webové stránky, u kterých bylo zjištěno, že jsou phishingem (i když jste jen obětí), jsou odpovědné za soudní spory. Drahá.

Hacking na zneužití šířky pásma

Šířka pásma může být drahá komodita. Něco, co by hacker rád použilprovádět nelegální obchod, například sdílení pirátského obsahu. Když federální úřady klepou, je to vy, kdo bude mít nějakévysvětluje, co dělat.

Jak je zřejmé, vaše webové stránky mohou být napadnuty z nějakého důvodu. Věř tomu nebo neněkteří hackeři infiltrují vaše webové stránky jen pro účely SEO? Hezké, že?

Acunetix vás ochrání

Chraňte se před hackery pomocí aplikace Acunetix. Komplexní SQL injekce a křížjako jsou ty, které se objevily na webových stránkách OSN, ve Spojených státech, ve službách ministerstva vnitřní bezpečnosti, v Yahoo a ve Spojeném královstvíStátní službu bylo možno zabránit použitím Acunetixu. Vyzkoušejte to dnes. Budete v bezpečí Source .

November 23, 2017