Back to Question Center
0

Užitečná praxe z Semalt - Jak osvobodit Office před malwarem

1 answers:

Pro všechny typy průmyslových odvětví, které se vyhýbají malwaru, je jedním z hlavních problémů. Ochrana dat a informací může být provedena s množstvím programů a softwaru. S tím, že stále více společností začíná své webové stránky a stránky sociálních médií, je pro ně nezbytné, aby zabránily šíření malwaru a virovým útokům. Malware je odkazováno na nepřátelský software, který obsahuje spyware, viry, scareware a další nebezpečné programy.

Následující tipy, nastíněné Michaelem Brownem, Customer Success Manager Semalt , vám mohou pomoci zabránit malware a virům do značné míry - host vps windows.

Používejte složitá hesla

Jedním z hlavních způsobů, jak se lidé hackují, je to, že používají obyčejná a snadná hádanka hesla. Je velmi důležité používat složitá hesla a měnit je pravidelně. Neměli byste používat jméno svého mazlíčka, své matky, otce, přítele nebo data narození. Místo toho byste měli používat minimálně deset znaků s kombinací velkých a malých písmen, stejně jako čísel. Chcete-li zajistit bezpečnost online, měli byste jednou nebo dvakrát týdně změnit své heslo a neudržovat své přihlašovací údaje uložené v počítači.

Staňte se chytřejším surfařem

Pro každou osobu, která používá internet, je důležité stát se moudře a chytře. Buďte opatrní při surfování na webových stránkách. Různé hypertextové odkazy a odkazy mohou obsahovat malware a viry. Neměli byste klepnout na kontextové odkazy a nikdy neotevřete přílohy e-mailu..Při používání oblíbených webových stránek by neměly být reklamy zachyceny a neměli byste na ně nikdy klikat. Je dobré mít na paměti, že většina webových stránek a e-mailů slibuje ceny a peníze v návaznosti na průzkumy. Neměli byste je podvádět, protože jsou dobří za nic.

Sledujte, co si stáhnete

Měli byste vždy zkontrolovat a vyvážit své stahování zvyků. Co chci říct je, že byste neměli stahovat a instalovat něco, co vypadá jako nedůvěryhodné. Je to proto, že hackeři jsou vždy tam, aby ukradli vaše osobní údaje a získali přístup k vašim datům. Zdroje, které jsou většinou napadány viry a malware, jsou vyskakovací okna. Některé z vyskakovacích oken říkají uživatelům, že instalují a stahují své položky.

Dovolte mi tady říct, že obsahují viry a malware a mohou vás vést k tomu, že trpíte na internetu. Pokud vás někdo požádá o dokončení průzkumů, neměli byste to nikdy dělat, protože se můžete soustředit na další věci. Současně byste nikdy neměli klikat na inzeráty na webových stránkách. Jen proto, že reklamy vypadají jako legitimní, neznamená, že je dobré jít s nimi. Dokonce i některé reklamy Google AdSense mohou způsobit problémy s počítačem nebo mobilním zařízením. To je důvod, proč byste neměli klikat na reklamy za každou cenu, i když vám někdo v tomto ohledu nabízí peníze.

Dalším tipem je, že byste neměli stahovat a instalovat hry zdarma. Pro fanoušky Candy Crush je špatná zpráva, že její nejnovější verze mohou obsahovat viry. Proto byste neměli tyto hry stahovat, pokud jsou k dispozici zdarma. V neposlední řadě buďte opatrní s multimediálními přehrávači, protože mohou obsahovat malware a viry. Není vhodné instalovat multimediální přehrávače z neznámých zdrojů. Místo toho je můžete stáhnout a nainstalovat z oficiálních nebo autentických webových stránek.

November 29, 2017