Back to Question Center
0

Zeptejte se Semalt Expert: Jak zablokovat interní provoz pomocí Správce značek Google?

1 answers:

Vnitřní provoz je pochybně zobrazen jako "vaši představitelé", "lidé skutečně poblíž vaší značky", "vaše reklamní divize", "váš webový korektor".

V tomto článku Michael Brown, přední expert z Semalt , bude popisovat dvě strategie, které vysvětlují tento druh vnitřní aktivity využívající (obecně) Správce značek Google.

Existují dvě strategie:

1) Navštivte adresu URL.

2) extrakce IP

Oba přístupy mají své výhody a nevýhody - suggested itinerary peru.

Pokud obecná populace, kterou potřebujete začlenit do vaší vnitřní aktivity, se vždy pohybuje, využívá sortiment gadgetů venku nebo je obtížné je najít pouze pomocí limitu adresy IP, měli byste využít primární strategii.

IP extrakce vyžaduje, abyste měli zvláštní IP adresu v úvahu, kterou musíte rozdělit. Toto je nejlepší volba pro činnost, která začíná od stacionárních míst, podobně jako kancelářské struktury nebo systémy.

Technika 1: URL návštěvy

Opravdu se mi líbí tato technika, neboť je to naprosto zákaznická strana, nepotřebuje žádnou přizpůsobenou kapacitu ani volání na externí programovací rozhraní, aby obnovila IP adresu. Poskytuje svým zástupcům nebo zákazníkům možnost, že se chtějí vypořádat s vnějším provozem.

Jedním z parametrů, který potřebuje, je, že váš vnitřní provoz zajistí, že URL použije při každém návštěvě vašeho webu.

Využijte aktualizaci adresy URL (špičkový tip)

Při mimořádné šanci, že zjistíte, že použití parametru dotazu URL je zbytečné, měli byste nakonfigurovat redistribuci na straně serveru na straně serveru 301 a pomocí této subdomény nebo márnivé adresy URL řešit přesměrování.

Technika 2: IP extrakce

Významným přístupem k izolaci uvnitř provozu z vnější činnosti je využití IP adresy zákazníka. Nejrozšířenější technikou je využívat typické nejdůležitější prvky služby Google Analytics, které procházejí jakoukoli IP, která má tendenci k tomu, aby byly v předem definovaném rozsahu.

Tato příručka slouží k komentování provozu v interiérech, nikoliv pro její oddělení, takže budete kontrolovat IP adresu zákazníka proti předem stanovenému rozsahu, a pokud je podobnost, budete tyto údaje odesílat pomocí vlastní platformy.

Obnovte a zpracujte IP pomocí JavaScript

Při šance, že nemůžete využít skriptování na straně serveru nebo PHP, můžete využít JavaScript. Vezmeme-li v úvahu všechny věci, ve skutečnosti se nemůžete vypořádat se zákazníkem s využitím pouze jazyka JavaScript. Musíte požádat o IP z vnějšího zdroje.

Odeslání vlastní dimenze značkou návštěvy webu

A konečně, nakonec dosáhneme konečného cíle tohoto zatraceného dobrodružství. Je to skvělá příležitost přizpůsobit značku návštěvnosti na webu, s cílem zahrnout data o pohybu druhů vlastní perspektivy.

November 24, 2017